Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada bir ahıra girmek

Rüyada ahıra girdiğini görmek ne demek?

Dün gece kadir gecesi idi, namazlarımı kıldım, kuranımı okudum, sahur yaptıktan sonra gece 4 gibi her zaman olduğu gibi uyudum, sabah 7 de korkudan uyandım. Rüyam şöyle  idi.

Rüyada bir ahıra girmişim, çıkmak istiyorum, ilk başta önümde bir inek var, iri yapılı bir inek sıska değil, neyse onun yanından geçerek kapıya gitmek istiyorum, o benden korkup tavanda duran bir ağaç kolonun bir tahtanın üstüne çıkıyor. Bende altından geçmekten üstüme düşer korkusundan geçemiyorum. Sonra ineğin altından değilde çevresinden dolaşmak için sola dönüyorum, 1.5 metre ileride bir yılan çıkıyor ve korkuyorum, oradan da çıkamıyorum. Bir kere daha sola dönüyorum yani ineğin karşı tarafına döndüğümde yanı başımda bir yılan beliriyor, kendini büyütüyor, beni sokmak için dilini çıkarıp bana doğru atlıyor, ben korkudan düşüyorum, orada uyandım.

Normal bir gün değil kadir gecesi sonrası olması ve çok net görmem beni bayağı bir etkiledi, rüya tabirlerinden araştırsam da net bir şey bulamadım. Sizden yardım istiyorum, çünkü normal bir rüya olsa bu kadar önemsemezdim, saygılarla. 21, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada bir ahıra girmek yorumu

Değerli kardeşim, inşallah Allah dualarını kabul eder, her şey hayırlısı ile gönlünce olur.

Rüyasında ahır görmek rüya sahibinin verdiğin bir sözü tutması gerektiğine ya da harama işaret eder, haram mal sahibi olacağı anlamına gelir. Rüyada ahıra girmek, ahıra girdiğini görmek sonu pişmanlıkla olacak bir iş yapacağınızı işaret edebilir.

Rüyanız esas itibari ile ahıra girme, ahırdan çıkmak istemek fakat çıkmak için zorluklarla karşılaşmak ve ahırdan çıkamamak ekseninde gelişiyor ki bana göre bunun açıklaması sizin bilmeden veya istemeden yaptığınız bir hata ya da işlediğiniz bir günah nedeniyle yaşadığınız pişmanlık ya da vicdan azabından kurtulmanın yolunu henüz bulamadığınız simgelemektedir. Ahırın içinde gelişen olaylar belki bir ipucu verebilir ama sonuçta bu üzüntüyü halen yaşamaktasınız. Tövbe edip, Allah’a sığınırak bunu aşacağınıza inanıyorum.

Rüyada inek görmek bolluk ve bereket simgesidir ancak rüyadaki olaylar sizin bu bolluk ve berekete ulaşmakta bazı sıkıntılar, zorluklar yaşadığınızı göstermektedir.

Rüyada yılan görülmesi asıl olarak rüyayı gören kişi hakkında gerçek hayata yaşanan gizli korku ve endişelere, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir