Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bir Akraba Bayanın Cenazesini Gömmek

Rüyada bir akraba bayanın cenazesini gömmek ne anlama gelir?

Evli, 2 cocuk babasıyım. 41 yaşındayım. Satış temsilcisi olarak bir firmada çalışıyorum. Rüyamda, bir akrabamın hanımı vefat ediyor. Fakat cenazeyi cami hocası ve benden başkası kaldırmıyor. Tabii ki de cenaze malzemelerini almayı unutuyoruz. Kazılan mezarda rahmetliyi yan yatırdığımızda, ancak omuzlarını örtecek derinlikte. Neyse, meftayı hocayla birlikte gömüyoruz, Kabir duası okunacakken, hoca gidiyor. Duayı sen yap diyor. Dua kitabına bakarak kabir duasını bitiriyorum.

Mezar malzemeleri olmadığı ve mezarda derin olmadığı için mefta, dua sonrasında bir kısmı dışarıda kalacak şekilde, mezarında doğrulup, tekrar yatıyor. Bende, ölüyü tekrar mezara koymak istiyorum. Yalnız olmamdan dolayı, tekrar gömerken ölünün kimi mahrem yerlerini görüyorum.

Bunları yaparken vakit geç oluyor. Sorgu melekleri geliyor. Bana, bayanın mahrem yerlerini gördüğüm için abdestinin kaçtığını, bununda suçlusunun ben olduğumu söylüyorlar, Tam kendimi savunacakken, uyanıyorum. Bu rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum.

Rüyada bir akraba bayanın cenazesini gömmek nasıl yorumlanır?

Rüyada mezarlıkta olduğunuzu görmek bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygulara işaret edebilir.

Bir cenazeyi mezara gömme esnasında ortadan kaybolduğunu görürseniz buda sizin başınıza ummadığınız bir yerden bela ve sıkıntı geleceğini gösterir. Rüyanızda cenazenin gömülmesi sırasında hocanın kaybolması ise sizin dışınızdaki kimi insanlar yüzünden bir sorun yaşadığınızı / yaşayabileceğini işaret etmektedir.

Sonuç olarak çoğunlukla sizden kaynaklanmayan sebeplerle sorunlar yaşadığınız, gereksiz yere kendinizi savunmak durumunda kaldığınızı işaret etmektedir gördüğünüz rüya. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Akraba Bayanın Cenazesini Gömmek” için 2 yanıt

Rüyada hasta birinin cenazesini görmek neye işaret eder
Rüyamda hasta birisinin cenazesini gördüm. Lütfen dikkatle okuyun ne anlama gelebilir bu ruya?
Rüyamda yasli kadinin cenaze merasimini gordum (yakinimdir kendisi, ve cok hasta, oglu ve gelini cok iyi bakiyorlar, doktoru, ilacını eksik etmiyorlar, ama ağrılardan cok acı cekiyor.)
Rüyamda bir evin bahcesindeyim, ve uzakdan seyrediyorum, iki tabut var, tabutun birini omuzlarinda defnetmeye goturuyorlar, ikinji tabutda bahcenin obur tarafinda duruyor, yaninda oglu ve gelini duruyor, bende dusunuyorum ( ruyamda) bu tabutun icine ruhunu saklamislar diye. Ve ruh tabutun icinde cikmaya calisiyor ve bağıriyor bırakin diye, gelini de elleriyle tabutun ustune yukleniyor cikmasin diye. Sonra uyandim.
Kimden: sevo
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:evli
Anahtar kelimeler: cenaze
Şu anki ruh haliniz: korkulu

Sevo merhaba,
Rüyada cenaze ya da tabut görmek, gerçek yaşamdaki gibi ölümü, ölmeyi göstermez.
Rüyada başkasının cenazesini görmek, eski bir ilişkinizi bitirme, geçmişin kapağını kapatmayı belirtir.
Rüyada tabut görmek ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer tabut boş ise bazı uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir