Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Ayının İnsanlara Saldırdığını Görmek

Rüyada bir ayının insanlara saldırması neye çıkar?

Rüyamda düzlük plato gibi bir yerdeydik çok kalabalıktı. Bir anda karşıda ayı saldırısı gibi bir şey oldu, bir ayının insanlara saldırdığını duydum ama ayıyı görmedim, kimi insanlar o tarafa bazıları geriye koştu. Ben koşmaya doğru devam ederken normal hayatta tanıdığım iki arkadaşımda beni elimden sıkıca tutup kendilerine çektiler, gidecek olduğum yer bu sırada çöktü, onlara teşekkür ettim.

Daha sonra havuz gibi bir yerde gördüm kendimi, çok büyük bir havuz ve parçalıydı, bazıları ceza için oradaydı, cezalıların olduğu su gölgede ve daha koyuydu, herkesin tuhaf isimleri vardı, o sırada tanımadığım bir kadının söylediği bir laftan çok korktum, suyun kaldırma kuvveti bir anda gitti ve insanlardan yardım istemeye çalıştım.

Sonrasında bağ evine gittik, etrafımdaki herkes saçma sapan kusuyordu, kulağımda bir ses de bana “geri dön kuyunun oraya geri dön” diyordu. Zorla demirlerden tutup gitmemeye çalışıyor ve yardım istiyordum ama kimse beni ciddiye almıyordu, babamın göğsüne “geldiler” diye diye vuruyordum ama o şuan kardeşinle ilgilenmem gerek deyip geri gidiyordu. Hayatımda hiç böyle korkarak uyanmamıştım şimdiden teşekkür ederim.

Takma isim : xlove
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Korkulu
Anahtar kelime : Cin, ayı saldırısı, plato, bağ evi

Rüyada bir ayının insanlara saldırdığını görmek tabiri

Gördüğün rüya, zorluklar ve sıkıntılarla karşılaşıp, bunlarla mücadele edeceğini gösterirken, kendine güvenmek ve kendi çabalarınla bunları aşacağını işaret etmektedir.

Rüyada ayı saldırısı görmek, bir ayının size veya başkasına saldırdığını görmeniz öfke ve kontrolsüz saldırganlık gösterir, sizin kimi tuzaklarla karşı karşıya olduğunuz duygusu taşıdığınıza tabir edilir. Halbuki belkide gerçekte böyle bir tehdit olamayabilir ancak aşırı öfkeli olduğunuz için bunu göremiyorsunuz manası taşır. Bu rüyanın otorite – iyilik ile ilişkisi vardır. Otoriteye uyduğunda iyilik bulacağınızı gösterir.

“Rüyada Bir Ayının İnsanlara Saldırdığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda is yerim varmıs, arkadaslırm geliyor bir yere gitmek için kıyafet alıp eve gitmek istiyorum, is yerimin 2 yada 3 kapısı varmıs ve arkadaslarım böyle kermes gibi bir sey yapıyorlar, ben hazırlanmak için eve gitmek istiyorum yolda kayboluyorum, cok karanlık kötü bir yere gidiyorum, uzakta bir ayı var, ben korkup yukarı merdivenlerle çıkılan bir eve gidiyorum, orada bir çocuk var, 10 yaslarında ona cok korktuğumu ve kaybolduğum söylüyorum ve ayıyı gösteriyorum, küçük bir köpek çağırıyor ve köpek ayının üzerine gidiyor, ayı kaçıp gidiyor, telefon alıp kardesimi arayıp “suradayım gel beni al” diyorum, geliyor beni alıyor, uyanıyorum. 28, Kadın, bekar , muhasebe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir