Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Balığın Bebeğe Dönüştüğünü Görmek

Rüyada bir balığın bebeğe dönüşmesi neye delalettir?

balığın bebeğe dönüşmesiMerhaba, size hemen rüyamdan bahsetmek istiyorum. Rüyamda evimizde turuncu bir süs balığı olduğunu gördüm, balığı besledim büyüttüm çok ilgilendim çok sevdim, ben ilgilendikçe balık bir kız bebek oldu. İlgilenmeye devam ettim sürekli elimdeydi. Daha sonra bebek bana zarar vermeye başladı, elimi ısırıp etimi koparmaya çalışıyorken ben de onu yere fırlatmak istedim. Üzerimden onu atmaya çalışırken balık görüntüsüne geldi ve şişmeye başladı. daha sonra onu fırlatabildim. Ufak eski turuncu süs balığı haline geldi. Yerde çırpınırken ağlamaya başladı “nefes alamıyorum lütfen beni tekrar suya koyun” diye. Ben de gidip içeriden su aldım tekrar suya koyacaktım ki uyandım. Bu rüyanın anlamını çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun. 23, Kadın, bekar, öğrenci

Rüyada bir balığın bebeğe dönüştüğünü görmek yorumu

Değerli okurum

Turuncu renk hayatın her alanında tutkuları gösterir. Turuncu rengi güneşin parlaklığını ve sıcaklık hissini yansıtır. Güçlü bir aktif olma etkisi verir. Dışa dönük, yaşam gücünü artıran bir anlam yaratır.Turuncu balık ise kişinin zihnindeki zengin olma düşüncesinin bir tutku halini almaması gerektiğini önemle hatırlatır. Kız bebek rüya sahibinin hayırlara vesile olacak işler yapmasına, bolluk ve berekete kavuşmasına işaret eder.

Turuncu süs balığını beslemeniz, onu büyütmeniz içinizdeki zengin olma, zenginlik içinde yaşama arzusunun adeta bir tutku, bir takıntı haline geldiğini ancak bunun sizin için büyük tehlikeler arz ettiğini anlatmaktadır. Balığın kız bebeğe dönüşmesi ise bir şekilde sizi tehlikeli şeylere itecek bu zengin olma hayalini terk ederek hayırlı işler yapmaya başlayacağınızı ve hayatınıza bolluk ve bereket geleceğini temsil etmektedir. Rüyanın devamında olan olaylar bu değişimin başlarda size sıkıntı vereceğini ancak huzur ve mutluluğu sonrasında bulacağınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Bir Balığın Bebeğe Dönüştüğünü Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir