Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Balığın Oğlunu Yuttuğunu Görmek

Rüyada bir balığın oğlunu yutması neye işarettir?

Merhaba, Ben 40 yaşında, evli bir kadınım, üç çocuğum var. Rüyamda çok çok büyük bir balığın oğlumu yuttuğunu gördüm, balığı atıp tuttuk, herkes balığın öldüğünü söylüyordu ama balık daha sonra ağzını açıyordu. Sonra bana oğlumu yuttuğunu söylediler, bende bu haber üzerine haykırarak ağladım bağırıyordum. Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

Kimden: Ayşe
Cinsiyetiniz:Kız
Yaşınız:40
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: Korkulu ve üzgün
Anahtar kelimeler: büyük balık,balığın insan yutması, balığın insan yediğini görmek

Rüyada bir balığın oğlunu yuttuğunu görmek tabiri

Ayşe merhaba, gördüğünüz rüya son derce büyük bir kısmetin yaklaştığını simgelemektedir. Balığın sizi ya da bir başkasını yediğini ya da yuttuğunu görmek ise karşınıza çıkacak bir şansa ya da fırsata sanki balık gibi atlayacağını ve bundan yarar sağlayacağınızı simgeler. Bakınız balık yorumu.

“Rüyada Bir Balığın Oğlunu Yuttuğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda kızımın nişanlısının kızımı aldattığını öğrendim, sonra kardeşimin hırslandıgını ve kızımın nişanlısıyla kavga ettiğini gördüm, daha sonra tertemiz bir havuz belirdi, içindeki balık kızımı yutacakken kolundan tutup masmavi tertemiz suya atladım, kurtardım, merak ediyorum nedir bu?

Merhaba rüyamda balığın bir bebeği balığın kıyıya gelip kucağıma verdi bende bebeği ailesine verdim ve ondan sonra o balığın öldüğünü gördüm

ruyada bebeğinin suya düştüğünü sonra onu balığın yumruğunu sanıp sonra kucağıma fırlatması ve çocuğun sapsağlam olması admin bey rüyanın tabirini atarmisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir