Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bir Bardak Süt Görmek

Rüyada bir bardak süt görmek neye işaret eder?

29 yaşında bekar bir bayanım. yeğenimin 35 yaşlarında bekar bir öğretmeni var bizi tanıştırmayı düşünüyorlar ben istemiyorum. Rüyamda onu gördüm gerçi düşündüğüm için rüyama yansımış olabilir.

Rüyam şöyleydi: o bir odada kanepede oturmuştu bir şeyler söylüyordu peltek bir şekilde konuşuyordu bende ondan ve konuşmasından hoşlanmıyordum; bu muymuş diyordum içimden hayal kırıklığına uğrayarak sonra ona bir bardak süt veriyordum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada bir bardak süt görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada süt ikram etmek iyilik yapmak anlamını taşır, bir rivayete göre, bir yerde yapı yaptırır. Evlilik ile süt bir arada değerlendirilse olumlu şeyler akla gelmez, gerçek yüzü saklama, hile işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada süt görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Bardak Süt Görmek” için 2 yanıt

rüyamda yatılı okul gibi bir yerdeyim elimdeki tepside bardaklar dolusu süt var onları dağıtıyorum çok iyi hissediyorum.tepsideki bardaklar bitince onların bardaklarını elimdeki bir kaptan dolduruyorum.
başka bir rüyamdada ipek böcekleri var başucumda bir sürü.bana dokunmuyorlar çok rahatsız olmuyorum ama yinede yatamıyorum.yanımda biri daha var kim olduğun bilmiyorum. kalkıyorum ordan. dev sinek gibi bir şey sarılıyor. karşımdakine bakıyorum bana yardım etmiyor. ama ben kurtuluyorum.
yorumlarınız için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir