Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Bir Başkasını Sevdiğini Görmek

Rüyada bir başkasını sevdiğini görmek  neye çıkar?

Merhaba. 22 yaşında üniversite öğrencisiyim. Bu ara ruhsal olarak da kendimi iyi hissettiğim bir dönemdeyim. Bir erkek arkadaşım var ve geçen günlerde rüyamda bir başkasını sevdiğimi ve onunla vakit geçirdiğimi gördüm, fakat karşımdaki kişi hiç konuşmadı.

Dün gece ise rüyamda okulumu değiştirdiğimi ve o ortamda zor durumda kaldığım için bana yardım eden çocuğu gördüm, bir önceki rüyamda gördüğüm kişi idi. Ve ben o çocukla çok iyi vakit geçirdim. Fakat bu kişiyi ne tanıyorum ne de daha önce gördüm. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada bir başkasını sevdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Saliha merhaba, mesajında her ne kadar “ruhsal olarak kendimi iyi hissettiğim bir dönemdeyim” desen de gördüğün rüyada erkek arkadaşından başkasını sevdiğini görmüş olman aslında şu anda kendinle barışık olmadığın bir dönem geçirdiğini ifade etmektedir.

Rüyada okul değiştirmek rüya sahibinin gerçek hayatında bazı arayışlar içinde olduğunu, büyük ihtimalle kişisel gelişim konusunda arzuladığı seviyeye gelemediğini temsil ederken o çocuğun sana yardım etmesi ise gerçek hayatında birinin desteğini alarak huzura çıkacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir