Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Başkasının Boğulduğunu Görmek

Rüyada bir başkasının boğulduğunu görmek ne demektir?

Merhaba, bir şey sormak istiyorum. “Rüyada bir başkasının boğulduğunu görmek yardıma gereksinimi olan bir yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir. ” demişsiniz. Bu yakınımız suda boğulduğunu gördüğümüz kişi mi , yoksa çevremizdeki herhangi biri olabilir mi ?

Bir başka sorum daha var, ben bir kız arkadaşımın sınıfta deney sırasında suda kendini bilerek boğduğunu, yani girip çıkmadığını gördüm. Bunu bilerek yapmasının değişik bir anlamı var mıdır? 2 sorumun da cevabını verirseniz çok memnun kalırım. Saygı ve sevgilerle. Gönderen man3vra.

Rüyada bir başkasının boğulduğunu görmek neye yorulur?

Suda boğulduğunu gördüğümüz kişi bir semboldür, çevrenizdeki herhangi bir tanıdığınız kişi olabilir. Suda boğulurken gördüğünüz kişi bildiğiniz, tanıdığınız biri ise onun olma olasılığı yüksektir.

Diğer sorunuz için; Mal varlığınızı ve enerjinizi boşa harcamayın, dikkatli ve idareli kullanın, israftan kaçının uyarısında bulunur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada boğulmak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Başkasının Boğulduğunu Görmek” için 25 yanıt

Rüyanız, eşinizin size ihtiyacı olduğunu, ona daha fazla destek vermeniz, daha çok yardım etmeniz ya da onun yanında daha çok olmanız gerektiğini ifade etmektedir.

rüyamda eşim ile dağın en yüksek tepesinde idik.aşağıda ise insanlar boğulmaktaydı. yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler

Rüyanız etrafınızda yardım ya da desteğinize muhtaç birileri olduğunu göstermektedir.

Ben rüyamda en yakın arkadaşımın küvette suda boğulduğunu gördüm.Ama sonradan onu kurtarıyordum.Onun boguldugunu gördüğümde gerçekten çok korktum.Bunu nasıl açıklayabilirsiniz ?

Merve

Rüyan, arkadaşının bir konuda senin yardımına ihtiyaç duyduğunu ve senin de bu desteği verdiğini ifade etmektedir.

Sizin annenize olan ihtiyacınızı, ondan daha fazla ilgi, sevgi, şefkat veya zaman ayırmasını beklediğinizi gösterir.

Arkadaşım beni Rüyasında görmüş. Temiz bi havuzda cirpiniyormusum başkaları kurtarms ben hamileymisim sonra beni dogurtmslar benden 3 aylk büyüklüğünde güzel bi bebek çıkmış. Normalde bekar bi insanm ben beni gören kisiyide pek tanımıyorum . Sizce anlamı nedir ?

Yatakta uzanırken uyuya kaldım. Ve rüyamda kendimi uyuyakaldığım şekilde gördüm ayni şekilde yani. Rüyamda uyanık olduğumu sanıyordum etrafıma falan baktım sonra bir anda su dolmaya başladı etraf. Gitgide suratıma yaklaştı ve yatağımda suyun altında kaldım tam boğulacaktım ki uyandım. Su çok berrak ve temizdi.

Kizli erkekle bir grup arkadasla etrafimizda havuzlarin bol oldugu bir yerdeyiz. Arabayla bir bayan geliyor, iniyor ve rahatsizlaniyor, tanimiyorum. Hamile karnina tutup kendini yuvarlak kucucuk camurlu suya atiyor, kosuyoruz, yanina vardigimizda bogazindan altin bir kolye cikartiyorlar ve kadin bebegini kaybettigi icin intihar ettigini goruyorum. Orada kurtarabilirdik diye vicdan yapiyorum lakin yanimdakiler cok umursamiyorlar. Çok etkilendim nedir acaba yorumu.

rüyamda eşim çamurlu suya -çok pis bir suydu- düşüyordu ve içinde küçülüyordu daha sonra bende suyun içinden alıp başka bir yere atıyordum – bu ne anlama geliyor.

Eren merhaba, rüyada boğulmak sayfasında anlatıldığı gibi rüyada birinin boğulduğunu görmek, yardıma gereksinimi olan bir yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir. Bu durumda sevgilinizin size bir konuda ihtiyacı olduğu söylenebilir.

Rüyamda ben 2 kız ve bir erlek kuzenim şelale suyundaydık birden kız kuzenimin boğulmak üzere olduğunu ve ve ağzından biraz kan geldiğini gördük onu kırtardık çıkardık ordan

Selamlar, rüyada boğulan birinin başkası tarafından kurtarildigini gormek ne anlama gelir teşekkür ederim.

Merhaba ben rüyamda eşim be çocuklarımın kaybolduğunu gördüm sonra ben onları aramaya çıkarken iki tane asker gördüm ve bana onların ne tarafa gittiğini söylediler ben de o tarafa gittim arazi gibi bir yer di ve her yer kapkaranlıktı sonra diğer tarafa baktım eşim ve çocuklarım beyaz bir suda boğuluyodu çocuklarımı kurtardım fakat eşim suda boğuldu bende orda bağırdım ve şöyle dedim eşim kurtulsun mevlit ve ekmek dağıtıcam ve sonra uyandım yorumlarsanız çok sevinirim

Ruyamda eşimle gezmeye gidiyorduk bir baktım 3 yabancı kişi suda boğulmuş uçak yardımıyla cikartiyorlardi “ölmüş” diyorlardı. Alt dişim de saklanıyordu.

Rüyamda ben ve bir sürü insanın denizde yüzerken birden çok büyük bi dalganın geldiğini görevli bir kişinin hemen kıyıya yüzmemiz gerektiğini gördüm. Bir kişi bana tutunarak yüzüyodum. Kıyıya ulaşamadık ama az kalmıştı ulaşmamıza tam o sırada uyandım

Rüyamda en yakın arkadaşımın ayrıldığı sevgilisi tarafından zorla boğulduğunu gördüm. Ona yardım etmeye gidiyorum polis falan çağırıyorum. Arkadaşım kurtuluyor falan. Bu ne anlama geliyor

Rüyamda 1 kız 1 erkek arkadaşım suya girdiler erkek olanı çıktı kız arkadaşım ise sudan çıkamadı uzun süre ve sonra uyandım anlamı nedir , teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir