Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Bayanla Aşk Yaşadığını Görmek

Rüyada bir bayanla aşk yaşamak ne demek?

Ben 8 yıllık evliyim ve çok mutlu bir evliliğim var. Son dönemlerde maddi olarak zor günler geçirmekteyim hatta bazen daralıp içimden hiç bir şey yapmak gelmiyor ve bir bitkinlik, yorgunluk, tembellik ve bıkkınlık hissediyorum. Bu arada 38 yaşındayım ve serbest olarak kendi işimi yapıyorum, bir dış ticaret ve müşavirlik şirketim var.

Rüyamda sarı saçlı mavi gözlü orta boylu, benden 3-5 yaş küçük ve hoş bir bayanla aşk yaşadığımı görüyorum. Son gördüğüm rüya şu şekilde , babamın eski ortağı bir arkadaşımın 7-8 yaşlarındaki erkek çocuğunun elinden 40 tlsini zorla alıyor ve ben çocuğu ağlarken görünce merdivenden koşarak çıkıp o adamı asansörde en üst katta sıkıştırıp boğazını sıkarak parayı alıp çocuğa veriyorum ve çocuk tekrar gülmeye başlıyor beraberce aşağıya inip bir otelin kafesinde o kadınla buluşuyorum, kadın yanıma oturup şefkatle sanki bana sığınmak istercesine başını omzuma yaslıyor, bu arada çocukta karşımızda oturuyor.

Ben evli olduğumu ve maddi olarak zor durumda olduğumu söylememe rağmen beni her halimle kabul edeceğini söyleyip bana yaslanıyor. Sizden ricam bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim çünkü inanın 2 sabahtır kalktığımda sanki aşk acısı çekiyormuş gibi bir buruklukla etkilenmiş olarak uyanıyorum . İlginize şimdiden çok teşekkür ediyorum

Rüyada bir bayanla aşk yaşadığını görmek yorumu

Sizin gibi değerli, bilinçli üyelerimiz olduğu için mutluyuz. Siz zaten rüyanızın açıklamasını öğrenmek için elinizden gelen tüm araştırmayı yapmışınız.

Bildiğiniz gibi rüyalar, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ruh halinin yansımasıdır. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak için gerekli yaşam enerjisini kendinizde hissetmediğinizi yazmışınız ancak bu güç sizde var. neden derseniz beyniniz, bilinçaltınız bir şeyler yapmakta ve bu rüyanıza yansımakta.

Gerçek yaşamınızda bir haksızlığa uğramışsınız veya uğradığınızı düşünüyorsunuz. Çocuğun parasını geri almanız haksızlığa karşı gelmenizi simgeliyor. Gerçek yaşamınızda bir haksızlık varsa onada karşı çıkıp, hakkınızı almalısınız ve alacaksınız.

Rüyanızın ana teması hileden uzak durmanız, sorunları çözmek için daha fazla çaba sarf etmenizdir. İnanın her şey yoluna girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir