Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bir Bebeği Emzirmek

Rüyada bir bebeği emzirmek neye işaret eder?

bir bebek emzirmekMerhaba, ben evliyim ve hiç çocuğum yok. Rüyamda bir bebek gördüm. İlk önce sanki o bebek benimmiş gibiydi. Ama aslında benim bebeğim değilmiş ben o şekilde hareket ediyordum. Kucağıma alırken annecim diyerek sesleniyordum. Göğsümde süt olmadığı halde bir süre bebeği emzirdim ve daha sonra göğsümden süt geldi.

Ben gerçek hayatta bebek sahibi olmayı çok istiyorum, bu rüyayı o yüzden mi gördüm yoksa bir anlamı var mı?

Rüyada bir bebeği emzirmek neye yorulur?

Rüyada görülen bebek; masumiyet, cana yakinligi ve yeni baslangiclari belirtir. Bebekler icinizdeki, incinebilir, temiz kalpliliginizi, caresizliginizi ve bozulmamis temiz ahlakinizi gosterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada bebek emzirdiğini görmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

“Rüyada Bir Bebeği Emzirmek” için 2 yanıt

Rüyada bir erkeğin bebek emzirdiğini görmek
Selam,
Bir bayan arkadaşım rüyasında benim üçüz kızım olduğunu görmüş, birde ben emziriyormuşum,
Bunun tabirini yaparsanız sevinirim. Gönderen Halil.

Halil merhaba,
Rüyada üçüz bebek görmek üçüz çocuklar, üçüzler, gerçek yaşamınızda bir durum ya da kararın duygusal ve ruhsal yönlerini dikkatle ele alıp, değerlendirmeniz gerektiği ifade eder.
Üçüz bebek sahibi olmak, üçüzleri olduğunu görmek, uyanık hayatında üçerli görünebilir şeylerin önemi hakkında dikkat çeker.
Rüyada emzirmek, bebek emzirmek, çocuk emzirmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.
Bir erkeğin rüyasında çocuğunu emzirdiğini görmesi, hüzün ve zillete düşmesine işarettir. Ancak bunu başkası gördüğü için bir yorum getiremiyorum. Ruh halinizi göz önüne alıp, mesajı tespit etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir