Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bir Bebeği Koruduğunu Görmek

Rüyada bir bebeği koruduğunu görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir yerdeyim kapalı bir mekan ve tedirginim bir şeylerden kaçıp korunmaya çalışıyorum ama inanılmaz bir korku değil yaşadığım. Bir bebek, cinsiyeti kız ve irice bir şey, onu korumaya çalışıyorum. Bir bakıyorum kız çocuğunu kundaklamışlar ve yere koyup kundaktan yere çiviliyorlar.

Sonra bir ünlü şarkıcı kadın geliyor, “şarkı söyleyecek, sahnede üzerinde en sevdiği kıyafeti var” diyorlar ve bende üstüne bakıyorum. Kumaşı güzel mor ya da lila renginde bir kıyafetti. 30 yaşında bekar bayanım.

Rüyada bir bebeği koruduğunu görmek yorumu

Rüyanız geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterirken bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmekte ve bunu çözdüğünüzde sıkıntılardan kurtulup, mutlu olacağınızı, mutluluğu yakalayacağınızı temsil etmektedir.

Rüyanızın son bölümü ise hayatta uyumlu olmayı başarmanız gerektiğini, sizi etkileyen kimi ilahi etki veya ikazları mutlaka dikkate almanızı hatırlatmakta, bu sayede yaşamınızda bütünlüğü elde edeceğinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Bebeği Koruduğunu Görmek” için bir yanıt

İyi günler, rüyamda arabada kucağımda bebeğimle otururken domuz saldırısına ugruyorum, kapıyı açıyor, domuz korku ve panıkle yanımdada bir erkek var, onunla bırlıkte bebegı koruyoruz, daha sonra eve geldıgımızde evimize domuz saldırısı oluyor, herkes bır odaya saklanıyor ama bebegı bir odada unutuyoruz, o evde bır köpek var, kapıya cagırıyorum git bebegımı melek ı koru dıyorum daha sonra ben bebegın odasına gıdıyorum kapının arkasına koltuk koyuyorum kapı acılmasın dye cok caba sarfedıyorum sonra ruyamda esım olarak gordugum bı erkek iceri domuz ve bır kac ınsan gırıyo hepsını camdan asagı atıyo bebegı kucagıma alıyorum ve bebek bana gulumsuyor bu arada bekarım ve ruyamda gordugum bebekte kızdı yorumlarsanız cok sevınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir