Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bir Bebeği Kuyudan Boğulmaktan Kurtarmak

Rüyada bir bebeği kuyudan boğulmaktan kurtarmak nedir?

Rüyamda bir bebeğin bir kuyuya düştüğünü görüp hemen çığlık atarak kuyunun başına koşuyorum, etraftan yardım istiyorum ama kimse yok. Büyük bir uğraş sonunda bebeği kuratıyorum. Rüyada bir bebeği kuyudan bogulmaktan kurtarmak ve çok ağlamak neye yorulur? Yaş 55 kadın ev hanımı dul.

Rüyada bir bebeği kuyudan boğulmaktan kurtarmak yorumu

Rüyada bir başkasının boğulduğunu görmek yardıma gereksinimi olan bir çok yakınınıza hemen yardım etmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada bebek görmek rüya tabiri için rüyada bebek görmek sayfasında bulunmaktadır.

Ruyada bebek gormek masumiyet, cana yakinligi ve yeni baslangiclari belirtir. Bebekler icinizdeki, incinebilir, temiz kalpliliginizi, caresizliginizi ve bozulmamis temiz ahlakinizi gosterir. Ruyada bebek gorurseniz bu sizin kendi icinizde gizli kalmis degerlerinizin ve potansiyelinizin farkinda oldugunuzu gosterir. Bir bebegi kendi basina ilgi ve alakadan mahsum bir yere kendi basina birakilmis halde gorurseniz oda kendinize biraz daha saygi gostermenizi ve sagliginiza daha dikkat emeniz gerektigini gosterir, ve kendi yeteneklerinizi tam anlamiyla kullanmiyorsunuz anlamina gekir. Ayni zamanda bu ruya sizin cocuklariniza olan duskunlugunuzu, onlar hakkindaki tasa ve kaygilarinizi ve onlari korumak ve guvenlikleri icin harcadiginiz cabalari gosterir.

Rüyada birini kurtarmak kurtarılan kişi veya şeye göre yorumlanmakla birlikte genel olarak gerçek hayatta ihmal ya da göz ardı edildiğinizi gösterir. Kurtarma yapmanız aslında bu ihmalin ya da gözardı edilmenin ezikliğini üzerinizden atma reaksiyonudur.

“Rüyada Bir Bebeği Kuyudan Boğulmaktan Kurtarmak” için 3 yanıt

rüyamda bulanık çamurlu bir suyun kenarında ben arkadaşım ve küçük bir kardeşi var. kardeşi çok küçük ama intihar edeceğini söyleyerek o bulanık suya atlıyor. sonra ben songul kardeşini kurtarman lazım bogulacak o diyorum .arkadasım da diyor ki ben yüzme bilmiyorum sen kurtar onu diyor. suya atlıyorum ve su derin degil çocugu kurtardım ve bogazındaki pis suyu kustu.

, rüyamda dördüz çocuklar gördüm ve bir çocuğu suda boğulurken gördüm, kurtarmak için atladım ama bende boğuldum, ne anlama geliyor, cevap yazarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir