Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada bir bebeğin yüzünde sigara söndürmek

Rüyada bir bebeğin yüzünde sigara söndürdüğünü görmek ne demek?

Herkese tekrar selamlar bundan aylar önce bir rüyamı daha paylaşmıştım: cennet elması  yine buna benzer bir rüya gördüm fakat pek anlayamadım birilerinin yorumlaması için rüyamı anlatıyorum.

Şu sıralar sıkıntılarım devam etmekte. Evet aylar geçse de hala bazı problemlerim devam ediyor, fakat Allah’ın izniyle geçmek üzere, şöyle ki ortak bir firma kuruyoruz, firmayı kurduğum kişide babam ama içimde şüpheler vardı, derken bir kaç gece önceden yine böyle dua ediyorum “Allah’ım hayırlısını ver, Allah’ım ne olur yardım” derken dün gece şöyel bir rüya gördüm.

Hiç bilmediğim bir evde bütün baba tarafı akrabalarıyla buldum kendimi, halam koluma girmiş evde yürüyoruz öyle, halamda gençtir yani anlam veremedim, neyse sonra bir oraya girdik sadece bayanlar vardı diye hatırlıyorum, babaannemi gördüm baş koltukta oturuyor herkese bakıyor gülüyordu, yanında bir tanede çok güzel genç bir kız gördüm böyle suratı çok temizdi, fakat dövmeleri vardı ve açık giyiniyordu biraz ve büyük koltukta yatan bir bebek vardı, araları hatırlamıyorum. Sonra bebeğin yanındaydım, sigara içiyordum, suratının yanında kül tablası vardı, sigarayı kül tablasına değil bebeğin suratında söndürdüm ve küllüğe attım ama bebekte ne ağlama ne bir şey, böyle suratında yara falanda değil elmas gibi parlıyordu suratı.

Sonra odadan çıktı, sağ tarafta erkek akrabaları gördüm, namaz kılıyorlardı, namazı bozmayım diye oraya girmedim, tuvalete giderken kapıyı bir açtım, önde babam arkasında bir arkadaşı (çok tanıdıktı ama şuan hatırlamıyorum kim olduğunu) beraber namaz kılıyorlardı, babam çok hızlı bir şekilde birden bana bakıp kafasını çevirdi, arkadaşı namazı bitirdi, yine geçti aralar ben tekrar bebeğin suratında sigara söndürüyordum, sonra o genç kız bana bilerek yaptığımı söyledi, atışmaya başladık, bu sırada bebeğin karşısında o kız yatıyordu yani uzanıyordu daha doğrusu, neyse bu bana yüklendi halam buna vurmaya başladı, kız böyle pis pis gülüyordu halam çıktı odadan, sonra bende kıza vurdum oval bir eşya vardı televizyon desem değil bir ekran gibi bir şeydi ama oval idi, suratına attım bende iki tane vurdum, nedense sonra çıktıktan sonra öğrendiğimde babamın karısıymış bu kız, kızın yaşı da 21, böyle hayret ettim, bundan öncede kavgadan yani kızla böyle çok kısa yan yana oturup konuştuk, böyle gülüyordu falan, neyse hayır olsun ben rüyayı anlayamadım fakat içindeyken hissettiğim şey o rüyayla aynı şeydi, bir yorum atın biraz anlatın, size zahmet yol gösterin sizde bu kardeşinize, Allah’a emanet. 21, Erkek, Bekar, Çalışıyor

Rüyada bir bebeğin yüzünde sigara söndürmek yorumu

Değerli arkadaşım, göndermiş olduğun çok ağır bir rüya olduğu için uygun bir zamanda cevaplamak istedim, gecikme için özür dilerim. Rüyada bir çok unsur bulunmakta; ancak bu unsurları ayrı yarı incelemek gerekirse ana mesaj değerini kaybeder. Rüyanın temel mesajı ise; hayatınızın maddi ve manevi yönleri arasındaki dengeyi kurmakta zorlandığınızı, yeni bir başlangıç yapmak istediğini fakat eski alışkanlıkların bu yeni başlangıca engel olduğunu fakat kalbini yumuşatacak bir genç kız sayesinde, ondan alacağın umut, sevgi ve şefkatle önemli ilerleme elde edip, sizi sevenlerinde duası ile hayırlı şeylere adım atacağınızı, içinizdeki öfkeden kurtulacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada bir bebeğin yüzünde sigara söndürmek” için bir yanıt

Merhaba, ben rüyada akşam kardeşimle yürürken aniden karşıdan koşarak orta yaşlarda bir adam bize dogru koştu ve kardeşimin gözüne sigarasını söndürdü, ben ne bağıra biliyordum nede kimse vardı bize yardim edecek, sonra adam gitti adamın arkasindan bir köpek koştugunu gördūm cok etkilendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir