Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Bir Çift Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada beyaz ayakkabı görmek neye işaret eder?

Beni birisi için beni terk edip giden eşimi rüyamda görüyorum, arabayla gelmiş benim elimde de yeni alınmış bir çift beyaz ayakkabı var, ailemle konuşuyor onlarda “geri dön” diyorlar, sonra bana telefon açıyorlar “biz konuştuk, ayakkabıcıya seni o bıraksın” diye, bende “tamam” diyorum, o sırada poşet bakarken bir poşetin içinde iki adet sandalet ayakkabı görüyorum.

Sandaletler eskimiş ve yırtılmış bir çifti kahverengi, bir çifti siyah, eşimin beni terk ettiği kadının ayakkabıları imiş, “ben bıraktım” diyor, o sırada arabasını da çalıştıramıyor. Arabayı kakmaya başlıyor, bende gidiyorum eski ayakkabıları çöpe atıyorum, benimkileri o poşetin içine koyuyorum ama o sırada eski eşimde arabayı ite kaka benim yanımdan uzaklaşıyor ve ben bekliyorum gelecek diye, bir dahada ne geliyor nede telefon açıyor, sonrada uyandım, bu rüyanın anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. 32 Bayan Çalışıyor.

Rüyada beyaz ayakkabı görmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğunuz rüya daha çok güncel yaşamınızda sizi derinden etkileyen terk edilme olayının uykunuzda senaryolaştırılmış yansımasına benzemekte fakat bir mesaj verme ihtimali de var, çünkü nesneler çok net.

Rüyada beyaz ayakkabı görmek iyiye yorulur ve gerçek yaşamda hedeflerine giden istikamette maceraya atılmaksızın emin fakat yavaş adımlarla, güvenli bir şekilde ilerlemekte olduğunu ifade eder. Rüyada sandalet görülmesi rahatlığa ve kolaylığa yorumlanır. Gerçek hayatınızda biraz daha rahat olmak, rahat davranmak gerektiğini işaret eder.

Rüyada sizi terk eden eşinizin arabasını çalıştıramaması aslında onun gerçek hayatta kendine güven konusunda sıkıntı çektiğini ya da kendi kararını kendisini vermesi konusunda bazı sorunlar yaşadığını, başkalarının görüş, düşünce etkilemelerine kapıldığını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir