Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Çift Peygamber Devesi Görmek

Rüyada bir çift peygamber devesi neye işaret eder?

Rüyamda bir çift peygamber devesi gördüm, birbirlerine gövdelerinden acık kahve rengi bir sarmaşıkla sarılı, karanlıkta ne olduğunu merak ediyorum, Gidiyorum yanına peygamber devesi.
Ayağımı ısırıyor, kendimi geri çekiyorum, 5 – 6 – 7 tane daha çıkıyor, bir kadın mı, erkek mi hatırlamıyorum birisi ortaya çıkıyor, bunların hepsini öldürüyor. Hepsi öldükten sonra uyandım.

Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler. Ayrıca 3 senelik ilişkimi bitirdim 7 8 ay önce. İpuçları: peygamber devesi, böcekler, açık kahve rengi, sarmaşık, karanlık, ayak ısırmak, böcek öldürmek. 02. 05. 2012 / 23:03 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada bir çift peygamber devesi görmek yorumu

Merhaba, rüyada peygamber devesi görmek bir yıkıcı ilişki içinde olduğunuzu gösterir. Rüyanızda hepsinin ölmesi bu ilişkiden zarar yaşamadan uzaklaşacağını simgeler. ( Not: Türkçede ilişki denilince hemen kadın erkek ilişkisi akla gelmektedir. Burada anılan bir iş ilişkisi, ticari ilişki vb. olabilir)

“Rüyada Bir Çift Peygamber Devesi Görmek” için bir yanıt

Ruyamda uyurken ablam beni kaldiriyor “kalk” diyor “biz iddiaya girdik, senin dedigini yaptik, peygamber efendimizin devesini getirdik” dedi, bende kalktim, disari ciktim baktim deve yere coktu ve bir anda kayboldu, bir sinek etrafta dolasip gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir