Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Cinin Kendisine Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada bir cinin kendisine aşık olması neye işarettir?

Arkadaşlarla otururken bana bir şeyler oluyor, sonra bacaklarım kabarıyor, kızarıyor ve üstüne tırnaklarla çizilerek yazılar yazılıyor, soyut bir cin ve benimle bu şekilde iletişime geçiyor. Hocaya götürüyorlar fakat hoca da onlardanmış ve hiç bir faydası olmuyor, cin bana aşık, bacağıma sürekli beni sevdiğini söylüyor. Boş bina onun evi üç katlı rüyanın en sonunda halamların evindeyim ve televizyonda dini bir şey çıkıyor, sonra benim saçımdan sürükleyip odadan dışarı çıkarmaya çalışıyor. Lisedeki din hocam aramızdaki bir duvar oluyor ve bana aşık olan cin kapının dışına çıkıyor, her yeri dağıtıyor, çıldırıyor. Rüyaya ait tek hatırlayamadığım şey ise o cinin ismi, üniversite öğrencisiyim 18 yaşındayım.

Rüyada bir cinin kendisine aşık olduğunu görmek yorumu

İlknur selam, görmüş olduğun rüyanın ana teması cin görmek olup diğer önemli olay ise onun sana aşık olması ve yaptıklarıdır. Rüyada cin görmek rüya sahibinin hayatında bazı dengesizlikler ve düzensizlikler olduğunu gösterir. Cinin size aşık olması ise reel yaşamda düşündükleriniz ile yaptıklarınız arasında tutarsızlık olduğunu, bazı nedenlerle yapmak istediğiniz şey yerine farklı şeyler yaptığınızı göstermekte ve bir an önce bu karışıklığa son vermenin yollarını bulmak gerektiğini anlatmaktadır. Lütfen rüyada cin sayfasını inceleyin.  Rüyada hocaya gittiğini görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında kendine bir hayrı dokunmayacak tam aksine kendine bazı endişe, korku veya sıkıntı doğuracak gereksiz bazı şeyleri kafasına taktığını ve hemen kendisine bir çeki düzen vererek huzura kavuşması gerektiğini, aksi halde bu gereksiz kaygı ve huzursuzlukların onu sürekli rahatsız edip ve işlerin yolunda gitmemesine neden olacağına alamet eder.

Rüyada boş bina görmek sıkıntıya, üzüntüye ve kedere rivayet edilir ve kişinin yaptığı yanlış işler veya verdiği hatalı bir karar neticesinde yalnızlığa düşmesine yorulur. Rüyanın devamında gelişen olaylarda hep can sıkıcı şeylerdir. Sonuç olarak rüyanın bütün unsurları gerçek yaşamında kendinden kaynaklanan bazı sebeplerle kendi hayatını zorlaştırdığını net bir şekilde anlatmaktadır. Dua, sabır, gayret ve tövbe edip, eski olumsuz düşünceler, karamsarlıklardan, korku ve endişelerden kurtulabilirsin.

“Rüyada Bir Cinin Kendisine Aşık Olduğunu Görmek” için 8 yanıt

Ruyamda annemle yatiyordum ancak kendimi disaridan izliyordum, bedenim yatakta uyuyor, sanki ruhum disaridaki kosede bir cin vardi, oda soguk sessiz, sanki nefes bile almiyorduk uyandim. Kendimi disaridan gordugum gibi yatiyorum, annem ayni sekilde ve saat bile ayniydi. Koseye baktim kimse yoktu aciklar misiniz? astral seyahat mi nedir bu saçma seyler? hep cin goruyorum ruyalarimda nedeni ne olabilir?

Rüyada bir cinin bana aşık olduğunu öğrendim, ben banyonun aynasından onun görüyordum, ona “bana aşık mı oldun” diye sordum o oda “evet” dedi. eve köpek hırlaması duydum.

Rüyamda ben ve iki ablam bide kız kardesim bi odadaydık ablam bişeyler yapıyordu üç harflilerle ilgili yanında birkaç kişi daha vardı hocaydı galiba neyse snra o üç harfliler dışarı cıkıyolar ve pencere kapı her yer açık dışarda ablam napıyon bilmiyorum ama galiba onların peşine veriyor be de yataktayım birden ensemde bişey hissetmiyorum ve bakıyorum içime girmeye calışıyo nas Felak dualarını falan okuyorum bu sefer insan suretıne dönüşüyor ve elimi öpüyor ve sanki onunla sevgiliymişiz gibi konuşuyoruz ama ben onunla konuşurken aslında kendi alemim dede farklı seyler oluyor

Rüyada tanımadığım birisi tarafından kaçırılıyorum erkek arkadaşlarımıda kaçırıyor benimle birlikte 3 katlı bir evdeyiz ama daha önceden dayımın eviydi orası rüyanın içindeyken bunun farkındayım bi şekilde bahçeye kaçıyorum karşıda bana bakan tuhaf bi aile vardı çocuklar gördüm onlara seslendim yanıma geldiler gözleri kırmızı ışıkla parlıyordu.Bu köyden nasıl çıkabileceğimi soruyorum içlerinden birisi bana dediği “bu köydeki herkes sana aşık” oluyor.

Dilek merhaba, rüyada kaçırıldığını görmek  birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise zihnindeki gizli korkular veya kaygılar nedeniyle bazı adımlar atmaktan uzak durduğunu ve bu yüzden bazı fırsatları kaçırdığını anlatmaktadır.

Rüyamda karanlık bir şey görüyorum babamla sonra yatak odasına kosuyorum ailemle beraber yatıyorum annem kardeşim ben olayları hızlıca anlatıp korktugumuzdan battaniye yi kapatıyorum sonra battaniye altında tam hatırlamıyorum yazıyı cin yazmış Ayşe♥Çin di galiba

Rüyamda bi kadının annemle bana büyü yaptığını bi cinin bana musallat ettiklerini gördüm kötü amaçla yapmamışlardı ama oldu ve cin bana aşık olmuştu ilkin bi kadın olarak göründü tek gözlü sonra erkek oldu büyü yapan kadin bana tuvalete asla girme senin icin iyi olmaz sana asik olmus dedi evlenmek istiyo dedi uyandım bende evdeyim güya o an karşımdaydı bana bakıyordu ama sevgiyle böyle kötü bakışlar değil cdden sevgi dolu bakışlar tabi onlar buz gbi bakarlar normalde alakası yoktur nyse nas felak okuyorum baya bi dünya dua ama gitmiyordu çok cesurdu karsimda beni bekliyodu uyandım nyse kas katı kesildim ikindide uyumuştum uyumaz olaydım ve smdi onu daha çok hissetmeye başladım korkmuyorum normalde ama şuan korkuyorum çok korkuyorum

Rüyamda cinler insan suretindeydi cin bana aşıktı ama diğer cin buna çok sinirlenmişti ve diğer odadan bana doğru gelip bana dokundu ve sen namazmı kılıyosun diyip öldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir