Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Çocuğu Canlı Canlı Mezara Gömmek

Rüyada bir çocuğu canlı canlı mezara gömmek neye çıkar?

Rüyamda abimin bir kız çocuğu doğmuş ama abim çocuğu mezara canlı canlı koyup, üzerine toprak atmamı istiyor, ben çocuğu mezara koyuyorum ama yapamıyorum, çocuğu kucağıma alıp “ben bakarım” diyorum sarılıyorum ona. Yine annemle ikimiz tarlada mavi renkli çok başlı bir yılanın arasında kalıyoruz. Abim tek eliyle bir başından tutup boğuyor yılanı. Konuşmadığım biriyle de çok iyi konuşuyorum bunların hepsi aynı rüya içerisinde gerçekleşiyor. Bekarım, 25 yaşındayım, çalışmıyorum, çok karmaşık ruh hali içindeyim, kendim hakkında karar veremiyorum ne yapacağımı bilmez haldeyim.

Rüyada bir çocuğu canlı canlı mezara gömmek yorumu

Ağabeyinin kız çocuk sahibi olduğunu görmeniz ağabeyinin hayatında hayırlı gelişmeler olacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına delalet ederken, ağabeyinin bu çocuğu senden gömmeni istemesi aslında ağabeyinin sahip olduğu bazı gizli korkular veya endişeleri yüzünden önündeki kısmeti göremediğini ve üstüne üstlük kendisine şifa getirecek bir fırsatı teptiğini ifade etmektedir. Rüyanın verdiği bir diğer mesaj ise siz bunların farkındasınız, bir şeyler yapmak istiyorsunuz ama sanki bir sonuç alamıyorsunuz gibi görünüyor. Öte yandan rüyada mezar görmek sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Bir Çocuğu Canlı Canlı Mezara Gömmek” için 2 yanıt

Rüyada bebeğini diri diri mezara gömmek
Ruyamda iki tane kiz cocugum var, bir tanesi buyuk bir tanesi cok kucuk, kucuk olana surekli sarilip agliyorum, opuyorum onu, surekli agliyorum ama sessizce, kucuk bebegimin olecegini biliyormusum, onu topraga canli gomuyorum, sonra onu opuyorum topraga gomuyorumarada birde mezarina gidiyorum.

Annem rüyasında benim çok hastalandığımı ve babamla bir arkadaşı benim iyileşemeyeceğim için beni o şekilde defnetmeye gittiklerini görmüş Rabbim Hayra çıkarır İnşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir