Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bir Çok Adam Öldürdüğünü Görmek

Rüyada bir çok adam öldürdüğünü görmek görmek neye işarettir?

Rüyamda bir çok adam öldürdüğümü gördüm. Çok tuhaf bir rüya gördüm. Rüyamda deli gibi adam öldürüyorum. Arka arkaya bir çok insan öldürüyorum ve değişik metotlarla. Bir erkeği sopayla, birini bıçakla öldürdüm. Sonra televizyona çıkmışım, herkes beni öğrenmiş. Ama katil gibi değil. Yani bu yaptığım kötü bir ün getirmemiş bana. Bende halimden memnunum. Sonra siyah bir poşet buluyorum. İçinde nazar boncukları vardı, aldım onları. Sonra camdan kolye uçları buldum onları da aldım.

Name: ella
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:durgun
Subject:adam öldürme
Anahtar kelimeler:adam öldürme

Rüyada bir çok adam öldürmek nasıl yorumlanır?

Ella selam, rüyada cinayet işlemek, adam öldürmek, birini öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla ölümsüz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. Bu konuda rüyada adam öldürmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Bir Çok Adam Öldürdüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada sürekli birilerini öldürdüğünü görmek
Ben eski sevgili ile ilgili rüyamdan bahsetmeyeceğim, ben 25 yaşındayım, son 1 senedir sürekli hemen hemen her gece bol aksiyonlu rüyalar görüyorum, her gece kaçta yatarsam yatayım saat 4 4:30 gibi uyanırım, bir uyku problemim olduğu kesin, rüyalarımda sürekli bir canlı öldürüyorum, mesela bir keresinde bir insan, bir keresinde bir koca ayak ya da bir kaplanla kavga ediyorum. Rüyalarımı ayrıntısıyla anlatsam çok uzun sürer ama artık her gece bakalım bu gece ne görecem diye uyuyorum.

Ruyamda kiz arkadasimin tacize ugradini gordum, sonra bir kac kisilerdi yanımda arkadasimin kuzeni de vardi, sonradan korkup kacti ben ise onlarla savasip hepsini öldurdum, sonra kiz arkadasimi alip hizla uzaklastim oradan, bu neye delalettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir