Rüyada Bir Çok Suriyeli Görmek

Rüyada bir çok Suriyeli görmek neye delalet eder?

Bu gördüğüm rüyada canımdan çok sevdiğim bir erkek dostum var, onun hakkında biraz bilgi vereyim gerekli olabilir, o dostumla aram iyi değil küsüz ve önceden bulunduğum şehirde otururdu, şimdi ise başka şehirde oturuyor, bu rüya açıkçası beni çok korkutuyor anlatıyorum : İşte rüyamda o dostumun yanıma geldiğini görüyorum, tabi sevinçten havalara uçuyorum, sonra bana saklamam için elbiselerini verdi, bende onları kendi bavulumun içine koydum, biraz vakit geçirdikten sonra ben ailemle dışarı çıkıyorum, o ise az bir süre yanımdaydı ve sonra ortadan kayboldu.

Ben onu aramaya başladım, sonra ben ararken o sırada abimde beni vazgeçirmeye çalışıyordu ama ben vazgeçmedim, aradım aradım sonra ona benzeyen iki kişiyle karşılaştım ama o değildi, sonra ben eve geldim o sırada ailemde evdeydi tabi, ablam internetten haberlere bakıyordu bakarken benim dostumun ölüm haberini okudu ve gelip bunu bana söyledi ve gösterdi. Ben onu kaybetmenin ikinci acısını yaşıyordum o sırada merdivende oturuyordum, o kadar kötü oldum ki anlatamam, ağladım bağırdım o sırada abim geldi beni aglamaktan vazgeçirmeye çalıştı, bende abimin korkusundan biraz ağlayabildim daha sonra sokağa çıktım, tüm komşular sokaktaydı.

Herkes bu haberi almış ve kimi bekliyorlarsa sokaktaydilar, bende çıktım etrafima bakindim, sonra nasıl olduysa annem ben ve ablam üçümüz kendimizi aniden inşaat olan binaların önünde buldum, annem Suriyelilere bu durumu anlatırken anlamda inşaata çıkmış yerleşmiş diyebilirim ve inşaatın önünde yalnız biz yoktuk, bir sürü kişi oraya sonradan geldiler, birden bire o dostum koşarak inşaatın içine girdi, ben o zaman şoka girdim sevindim ve şaşırdım, sonra o dostum inşaatın camından sırıtıyordu bana ve inşaatın önünde olan herkese. Ve uyandım. 16, Erkek, Bekar, Ögrenci.

Rüyada bir çok Suriyeli görmek yorumu

Rüyada bir çok Suriyeli görmekDeğerli rüya sahibi kardeşim, ben seni anlamakta zorluk çekiyorum, bu yaşta bu kadar duygusal olmak, bir dosta bu kadar bağlanmak hayra alamet değil. Bir insanın değerli arkadaşı olur ama hiç kimse canından fazla sevmeye değmez, bu çok saçma bir şey. Ayrıca bu rüya seni neden bu kadar korkutuyor anlamıyorum. Sonuçta birinin öldüğünü sonra da dirildiğini görmüşsün, bu çok sıradan ve herkesin gördüğü bir rüyadır. Bu konuda detaylı bilgiyi ölü rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada Suriyeli göçmen ise iki anlam taşıyabilir. Birincisi güncel durumun yansımasını gösterebilir. İkincisi onların haline düşmemek için bu durumdan ibret almak ve ona göre davranmak gerektiğini işaret edebilir.

“Rüyada Bir Çok Suriyeli Görmek” hakkında 5 yorum

 1. Sağolun rüya yorumu için şimdi gördüm cevabı nedenini pek bilmiyorum ama biz kardeş gibiydik sadece evlerimiz ayrıydı diyebilirim hem. O kişi bilmediğim bi neden üzerine bana kiin buyutmekte ondan dolayı korkuyorum ve bu rüyayı 2. Kez görüyorum

 2. Rüyamda suriyeli kadınların eve geldiğini ve sonra yataklarını bizim evin kapısına yığdıklarını ve daha sonrada balkona oturup ağladıklarını gördüm ve sonrada rahmetli eşim onları içeriye çağırdı. 82, Kadın, dul, ev hanımı.

  1. Rüyanızın iki önemli unsuru var; rahmetli eşini görmek ve Suriyeli kadınlar görmek.
   Rüyada ölmüş eşini diri görmek genel anlamda yalnızlık duygusu yaşandığını ve ona olan özlemi temsil eder, aynı zamanda ziraat ile uğraşanlar, ticaret yapanlar veya kendi işinde çalışanlar için bereket, bolluğa işaret ederken diğer çalışanlar için kendini emniyette hissetmesine sebep olacak güzel gelişmeler yaşamaya işaret eder.
   Rüyada gördüğünüz Suriyeli kadınların yaptıkları ise gerçek yaşamda bazı şeylerden ders çıkarmak gerektiğine işaret edebilir.

 3. Merhaba, ben bu gece rüyamda bir bakıyorum Suriye’deyim. Ailece gitmişiz, kendimi Şam da görüyorum. Şam da çok güzelmiş harika bir yer diyorum. Sonra bir bakıyorum nüfus cüzdanımı kaybediyorum… Not: dua ederek yatmıştım şimdiden teşekkürler.

 4. rüyamda bi kapıdan geçiyorum demir kapı içeri girdiğimde orda teröristler oluyo korkuyorum diğer kapıdan giriyorum bu sefer de ölen anneannemin evindeyim burası çok kalabalık Suriyeliler var benim ailemde var anneme diyorum tuvalete götürür müsün beni diye annem diyo korkma bişi olmaz diyo sonra ablamda diyo korkmadan kendi kendine gidersen sana soda içircem diyo nolur yorumlarınızı belkiyorumm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir