Rüyada bir daha evlenmek

Rüyada Bir Daha Evlenmek Neye İşarettir?

Merhabalar, ben gerçek yaşamda evli bir kadınım ancak 15 günden beriher akşam ya evlenmek üzere olduğumu ya da kına gecem olduğumu görüyorum. Ancak sıkıntılı bir haldeyim, sanki zorla evleniyor gibiyim. Rüyada her şeyi bırakmak, nişanı atmak, bulunduğum durumdan kurtulmak istiyorum.

Mutsuz olacağımı düşünüyorum, çok gerginim. Fakat ailemi, karşı tarafın ailesini evlilik öncesi son adımda üzmek istemiyorum. Edilen masrafları, ailelerin verecekleri tepkilerini düşünüyorum. Mutsuz olacağımı bile bile neden evleniyorum diye soruyorum kendime. Ne olsa çok geçmeden boşanacaksam niye evleniyorum ki diyorum kendime. Fakat, insanlara bir şey demiyorum.

Her şey ilerlemeye devam ediyor. Fakat, rüyanın sonu hiç nikah masasında bitmiyor, öylece zaman ilerlerken uyanıyorum. Evlenme anı gerçekleşmiyor yani. Özellikle, son 10 gündür kişiler ve mekanlar değişse de yaklaşık olarak aynı şeyleri görüyorum.
Bu rüyayı yorumlayabilirseniz, çok teşekkür ederim.
Takma isim : Ekim
Yaş : 25
Cinsiyet: Bayan
Medeni durum : Evli
Meslek : Öğretmen
Ruh hali : Dingin
Rüyada bir daha evlenmek neye yorulur?

Rüyada Bir Daha Evlendiğini görmek Nasıl Yorumlanır?

Ekim merhaba, aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini ya da verilen mesajı sizin anlamadığınızı gösterir. Bakınız tekrarlanan rüyalar sayfası. Rüyanızda net olmayan bir nokta var, rüyada evlendiğiniz kişi şu anki eşiniz mi? eğer öyle ise rüyada eşiyle evlendiğini görmek manası taşır. Tersi durumda evlendiğini görmek anlamındadır. Ben genel bilgi vereceğim.

Rüyada evlendiğini görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Evlenmek, evlendiğini görmek, evlilik yaptığını görmek, gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Lütfen evlenmek rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada kendi kına gecesini görmekkınanın yakıldığını görmek benlik imajı, dış görünüm veya gelecekle ilgili endişeleriniz olduğunu gösterir.

Ancak yazdığınız rüyada geçen düşünceler ve durumlar ile bu evliliğin nikah masasında bitmemesi, nikahın (evliliğin) tamamlanmaması gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gelişim sürecinin bazı sebeplerle olması gerektiği ya da sizin arzuladığınız şekilde gitmediğini işaret etmektedir. Sakin kafa ile bunun değerlendirmesi yapmanızda ve bu sebepleri tespit etmenizde fayda olabilir ya da bu rüyalar devam ederse bir uzman psikolog desteği almaktan çekinmemelisiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir