Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bir Erkek İki Kadın Hayalet Görmek

Rüyada bir erkek iki kadın hayalet neye çıkar?

Merhaba, ben rüyamda 3 tane hayalet gördüm. Biri erkek diğer ikisi kadındı. Bu hayaletler tekrar insan olmak istiyorlar ve yaşayan insanların bedenlerini kullanıyorlardı. Ben de onlara engel olmak için uğraşıyorum, iki kadının çok iyi niyetli olduğuna inandım, bu yüzden adama engel olmaya karar verdim.

Daha sonra beyaz giyinmiş olarak gördüğüm iki kadın hayaletten birisi siyahlar içinde gözlerinin tamamı simsiyahtı ve üzerime doğru uçuyordu. yorumlarsanız çok sevinirim. cansu tarafından 15.03.2013 / 11:30 tarihinde gönderilmiş

Rüyada bir erkek iki kadın hayalet görmek neye yorulur?

Merhaba,

Rüyada Hayalet görmek Bastırılmış düşünceler, Geçmiş ilişkileri simgeler. Suçluluk duyduğunuz bir olayı ifade eder. Kadın hayalet görmek Kötü niyetli eylemlere maruz kalabileceğiniz anlamına gelir. Rüyanın unsurları: erkek hayalet, kadın hayalet, engel olmak, siyah gözler, uçan hayalet.

“Rüyada Bir Erkek İki Kadın Hayalet Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda mezarlığa gidiyorum dua ediyorum. Sonra sanki arkadaslarım mezarın içinde hayalet olarak çıkıp konusuyoruz ve sarılıp ağlıyoruz. Bu ne anlama geliyor.

Anneyi hayalet gibi görmek
Rüyamda annemi hayalet kılığında gördüm, vücuduna boydan bir battaniye almıştı, bende hayalet sanıp vurmaya başladım, sonra bacakları olduğunu fark ettim, battaniyeyi kaldırınca annem olduğunu gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir