Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bir Erkek Öldürmek

Rüyada bir erkek öldürmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda bir erkeği önce dövdüğümü gördüm, üzerine çıkıp tokat attım, yerlerde sürükledim, kim olduğunu bilmiyorum ama bana zarar veren biriymiş. Daha sonra güya öldürmüşüm. Kalabalık bir grup var, dans edip eğleniyorlar. Yüksek bir yerden onların olduğu yere düşüyor, ben karşıdan görüyorum. Yanımda erkek arkadaşım var, ona soruyorum “şimdi ne olacak” diye. Düştüğünü gördüğüm yerden geçiyorum, kadınlar halı yıkıyorlar, bir sürü halı çıkarmışlar, kirli ve kanlıymış, onları temizliyorlar ama ben kanlı olduğunu falan görmüyorum.

Yorumlarsanız çok memnun olurum. Saygılarımla.
İsim / Takma ad : bumbum
Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Huzursuz
Anahtar kelime : katil olmak, cinayet işlemek, birini tokatlamak, birisini dövmek

Rüyada bir erkek öldürmek neye yorumlanır?

Bumbum merhaba, rüyanın gidişatında bir tutarsızlık var, o yüzden sadece unsurların anlamını yazacağım. Rüyada dayak atmak, dayak attığını görmek güçlü olacağına işaret eder. Rüyada tokat atmak, birini tokatlamak, tokatladığını görmek, tokat atmak dikkatsizlik gösterir. Ya hesaba katılmayan bir gelişme olduğunu ya da birinin size ihanet ettiğini hissettiğinizi gösterir.

Rüyada adam öldürmek, birini öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla ölümsüz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Rüyada halı yıkayan birini görmek, rüyada görülen kişiye göre yorumlanır ve görülen kişinin kimi projeleri olduğunu ve bu çalışmaların sizi de etkileme olasılığı olduğunu gösterir. Bu etki sevdiğinizi birini görürseniz olumlu, sevmediğinizi birini görürseniz olumsuz olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cinayet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Erkek Öldürmek” için 2 yanıt

Rüyada eşinin birini öldürdüğünü görmek
Merhaba, rüyamda eşim birini öldürüyordu bende bunu görüyordum, eşimin üstünde beyaz bir pantolon vardı ve o beyaz pantolon kan ile kırmızı oluyordu, bende pantolonu kimde görmesin diye yıkıyordum, sizce ne anlama gelir.
Anahtar kelimeler; birini öldürmek, beyaz pantolon, kan lekesi, pantolon yıkamak

Hülyaa merhaba,
Rüyada birinin başka birisini oldurdugunu fakat onun cesedini parcalara ayirmadigini gorurseniz bu kisinin yani katilin ona herhangi bir konuda iyilik edecegini bildirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir