Kategoriler
Kişisel Rüyalar Sevgili Rüyaları

Rüyada Bir Erkekle Sarılmak

Rüyada Bir Erkekle Sarıldığını Görmek Neye Çıkar?

Ben dün geceki rüyamda yabancı bir ünlü şarkıcıyı gördüm, normal bir caddede konser veriyordu ama konser kalabalıktı ve konseri izleyen herkesi tanıyordum. Bu cadde de tanıdık bir yer idi rüyada ama gerçekte böyle bir yer yok.

İlk önce bu yabancı şarkıcıyı sevmiyorum ama şarkılarını dinledikçe sevmeye başlıyorum, konseri izleyenlerle birlikte oynuyor, zıplıyor, dans ediyoruz. Sonra kalabalığın içinden yabancı bir erkek yanıma geliyor, bana sarılıyor ve “çok güzel dans ediyorsun, beraber dans edelim mi” diyor, bu söz çok hoşuma gidiyor ve bende ona sıkı sıkı sarılıyorum ve birlikte çılgınlar gibi dans ediyoruz. İlk defa böyle rüya gördüm, sonra o yabancı erkeği öyle çok seviyorum ki yanaklarından öpüyorum, öyle yakışıklıydı ki anlatamam. Ona İngilizce “seni seviyorum” gibi şeyler diyorum, bana gülüyor, sonra anlıyorum ki o erkek Türkçe biliyormuş. Arkasından onunla fotoğraf çektiriyorum, konser yeri dağılmaya başlayınca bizde vedalaştık ve rüya bitti. Ben 16 yaşında öğrenci kızım.

Rüyada Bir Erkekle Sarılmak Nasıl Yorumlanır?

Büşra merhaba, senin yaşındaki genç kızlar sık sık yakışıklı erkeklerle karşılaştıklarını, dans ettiklerini, sohbet ettiklerini ya da öpüştüklerini görürler. Bu doğal bir durumdur ve rüyayı gören kişinin cinsine uygun bir şekilde kişisel gelişimini ifade eder. Bunu bilip, bu rüyalara kafayı takmamak gerekir. Ben burada rüyanın temel unsurlarını açıklayacağım, bunlardan bir mesaj çıkarabilirsin.

Rüyada ünlü birini görmek rüya sahibinin yakın bir zamanda bazı olaylar karşısında çok mutlu olacağını, umutlarının artacağını gösterirken öte yandan da kişinin çevresi tarafından daha fazla beğenilmek – daha çok takdir edilmek isteğini ifade eder. Rüyada konsere gittiğini görmek rüyayı gören kişinin ilişkisinde veya sosyal hayatındaki uyum seviyesinin daha iyi noktaya ilerlediğine işaret eder.

Rüyada yabancı birini görmek çok yakın bir sürede rüya sahibinin hayatını olumlu yönde etkileyecek, belki de ona yeni ufuklar açacak birisi ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyada bir erkekle sarılmak rüyayı gören kadının aşk ve sevgi ihtiyacını, bir şeyleri paylaşma gereksinimini ifade ederken bazende kişinin güven duysuna işaret eder, lütfen bu konuda sarılmak rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada dans ettiğini görmek gerçek yaşamda kısıtlamalar ve sınırlamalar karşısında rüya sahibinin sıkıldığını, daha çok özgürlük istediğini gösterir. Aynı zamanda dans havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir