Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bir Evliya Görmek

Rüyada bir evliya görmek neye işarettir?

Rüyamda bir evliya gördüm, evliya bana sarıldı ben oğluma sarıldım, evliya ile birlikte okuduk, ağladık ve iblisi kovduk, evliya “artık korkma, başardın ben yanındayım” dedi. Bu ne demek? Teşekkür ederim. Çiğdem.

Rüyada bir evliya görmek neye tabir edilir?

Çiğdem selam, rüyanız gerçekten çok güzel mesajlar vermektedir. Rüyada evliya görmek sıkıntıların sona ereceği, dertlerin biteceğini müjdeler. Rüyayı gören kimse maddi manevi güvene kavuşur. Bakınız evliya görmenin açıklaması. Rüyada İblis görmek Cehalet, olumsuzluk, sıkıntı, Çaresizlik anlamlarını simgeler. İblisler Fiziksel vede ruhsal sorunları işaret eder.

Rüyanızda evliya ile iblisi kovmanız, gerçek yaşamınızda , aydınlanma, iyi gelişmeler, ferahlık, çaresizlikten kurtulmayı işaret edebileceği gibi eğer varsa fiziksel ya da ruhi sorunlardan kurtulacağınızı müjdelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Evliya Görmek” için 2 yanıt

Merhaba; 2 gecedir 2 ayrı ve etkisinden çıkamadığım rüya görüyorum. İlk gördüğüm rüyada bir yoldan geçiyorum, yokuş yukarı aşağı engebeli bir yol, sonra bir bakıyorum ufacık bebekler, çocuklar pırıl pırıl giyinmiş hepsi cıvıl cıvıl oyunlar oynuyor, peşimden gelip koşturuyorlar oyunları sırasında, sonra bir bakıyorum ki çocuk mezarlığından geçiyorum, meğerse hepsi birer melek evliya imiş. Fark edince ürperiyorum hemen arka sokakta da şu anda hamile olan bir arkadaşımın doğumuna gidiyorum onun sancılarına şahit oluyorum. Yorumlarınızı rica ediyorum.

Dün gördüğüm bir rüya ise annem kansermiş bacağında tümör varmış, öleceğinden korkarak doktorlara yalvarıyorum “ne olur annemin bacağını kesin, kurtarın annemi” diye.

Bana bu iki gün üst üste gördüğüm rüyanın tabirini yaparsanız çok sevineceğim . Hayırlı günler. 32, Kadın, Evli, Çalışıyor

Nurgül selam,
İlk rüyanız gerçek hayatınızda bazı sorunlar, sıkıntılar içinde olduğunuzu ancak içinizdeki güçlü manevi zenginlik, sabır ve dua ile bunları atlatacağını ve yaşamınızda bir şeylere yeniden başlayıp huzura kavuşacağınızı temsil etmektedir.
İkinci rüyanız da birinci ile benzer yönde anlam taşımakta ve bu durum rüyaların mesajının güçlü olduğunu göstermektedir. Rüyada annenin kanseri olduğunu görmek hayatınızdaki negatif bakış açısını değiştirip olaylara pozitif olarak yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Bakınız kanser rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir