Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Bir Hristiyanla Evlendiğini Görmek

Rüyada bir Hristiyanla evlenmek neye işarettir?

31 yasindayim, evliyim ve iki oglumuz var. Ruyamda tanidigim bir kuaförde saçlarim, tırnaklarim yapildi ve birden bire kendimi guzel bir beyaz gelinlik icerisinde gördum. Sonra babamin evinde buldum kendimi, damadin yanina gitmeden önce evlenecegime dair bir not birakmak uzereydim ve sonra birden bire aklima damadin hristiyan oldugu ve evliligin eger olursa kilisede gerceklesecegi aklima geldi ve notu yazmadim aileme, kendi dinimden vazgecmek isteyip istemedigimi bilemedim. Esimi bu hristiyan adam icin terk etsem mi? etmesem mi? diye dusundum, esimle olan huzursuzlumuzu dusundum bundan daha kötusu olabilir mi? dedim ve orada ruya bitti.

Biraz tabirleri okudum ve cok korktum, kendim cocuklarim ve esim icin. Annemi 6 ay önce kaybettim, aklimdan hic cikmiyor, ölumden ve yakinlarimi kaybetmekten korkuyorum. Bir hafta öncede eski evimizin önunde annemin icinde yattigi kare, kenarlari tahta ve ortasi cig etle dolu mezar/tabutun basinda agladigimi gördum. Luften yorumlarmisiniz cok huzursuzum. Annemin vefatindan bir ay önce o hastayken onu gelinlikte görmustum ve cikti, yazanlardan kafam karisti ve korktum, yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyada bir Hristiyanla evlendiğini görmek neye yorulur?

Sevgili okurum, sizin gibi bilinçli, saygılı ( hakkınızda verdiğiniz detaylı bilgi, bizim verdiğimiz emeklere saygı gösterdiğini göstermekte ) dostlarımızı aramızda görmek bizi mutlu etmekte, yaptığımız çalışmadan, sizlere yardımcı olmaktan aldığımız mutluluğu artırmaktadır.

Bir kadın için yaşanabilecek en büyük mutluluk ( hamilelik ve bir çocuk dünyaya getirmek ) ile en büyük acıyı ( annenizi kaybetmek ) bir arada yaşamışsınız. Bu çok zor bir durum. Lütfen annenizi kaybetmenin verdiği travmanın çocuğunuz üzerinde olumsuz etki yapmaması için azami çabayı gösterin.

Rüyanızın ana teması evlenmek olup Rüyada Hristiyan ile evlenmek, bir Hristiyanla evlendiğini görmek etrafınızda fitne, dedikodu yapıldığını ve bunların sizi olumsuz etkilediğini simgeler.

Eğer etrafınızda fazla dedikodu yapılıyorsa, annenizi kaybetmişsiniz, yeni doğum yapmışınız, fazla söylenecek bir şey kalmıyor. Bu tür rüyalar görmeniz, eşinizle sorun yaşamanız, negatif enerji yüklenmeniz gayet normal. Lütfen ölüm veya başka olumsuz şeyler aklınızdan geçirmeyin.

Biz aile olarak bizi mutsuz eden, bize sıkıntı veren, bize zarar veren herkesten uzak duruyoruz ( çok yakınlarımız dahil ). Çocuklarımızın eğitimi, onların mutluluğuna kendimizi adadık. Onlar mutlu olduğunda biz de mutlu oluyoruz.

Gördüğünüz son rüyalar kesinlikle ölüm veya kaybı işaret etmiyor, sadece negatif enerji dolu insanlarla bir arada fazla bulunduğunuzu gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir