Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Bir Kadını Yere Vurarak Öldürmek

Rüyada bir kadını yere vurarak öldürmek neyi gösterir?

Önceki gece rüyamda gerçek hayatta hiç tanımadığım bir genç bayanı yerden yere çarparak öldürdüm ve öldürdüğüm bayanın cesedi bir çaput parçasına dönüşüp küçüldü. Sizce bu rüyanın manası ne olabilir. Şimdiden yorumunuz için teşekkürler. Ben 21 yaşında işsiz bir erkeğim, yakında askere gideceğim.

Rüyada  kadın öldürdüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada birini öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cinayet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanın en enteresan kısmı öldürdüğün bayanın cesedinin küçülerek çaput parçasına dönüşmesidir. Rüyada çaput görmek rüyayı gören kişi hakkında şifaya kavuşma veya ruhsal temizlik ihtiyacı yaşadığına delalet eder. Bana göre cesedin çaputa dönüşmesi içindeki öfkeyi atacağına ve ruhsal olarak huzura kavuşacağına delalet etmketedir.

“Rüyada Bir Kadını Yere Vurarak Öldürmek” için 2 yanıt

Rüyamda korku filmi karakteri gibi bir insan var beni öldürmek istiyor. İki bıçağı var. Karşı karşıya duruyoruz bir evin odasındayız. Aramızda masa gibi bişey var. Etrafımızda birileri var tanıyorum ama hatırlamıyorum şu an kardeşlerim ya da arkadaşlarımdan birileri. Masanın etrafında dönüyoruz beni yakalamaya çalışıyo. Ben korkuyorum ve yapmaması için ağlamaklı şekilde kaçıyorum. Elindeki bıçaklardan büyük olanı yavaşça fırlatıyo bıçak yere düşüyo ama alamıyorum. İkinci bıçağı da aynı şekilde fırlatıyo onu alıyorum. Bu sırada o da yere düşen ilk bıçağı alıp tekrar yavaşça dalga geçer gibi gülerek fırlatıyo o bıçağı da alıyorum. Üstüme geliyo bu defa ben de boyun bilek ve göz kapağına çizikler atıyorum ölmesi için ama ölmüyo. Rüyamın devamında çok karışık bir şeyler oluyor ve ikimiz de yaratığa dönüşüyoruz. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Değerli arkadaşım, gördüğün rüya geçmişten gelen büyük ihtimalle çocukluk dönemlerinden kalan bazı gizli korkuların bir nedenle açığa çıktığını ve bu korkuların sende adeta bir öfke patlamasına sebep olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir