Rüyada Bir Kamyonun Duvara Çarptığını Görmek

Rüyada bir kamyonun duvara çarpması neye işaret eder?

Merhabalar. Dün gece gördüğüm rüyanın etkisindeyim hala ama bir açıklama getiremedim. Böyle bir şey ilk kez yapıyorum ve yaşıyorum ki zira gördüğüm rüyaları unutmuş olarak uyanırım genelde. Rüyamda köy evimizin kerpiç duvarına bir kamyon veyahut benzeri bir araç çarpıyordu..Çarpmakla bırakmayıp sanki zorlamaya kalktı duvarı. Evde o sırada ben, babam, kız kardeşim vardık bir de gerçekte sahip olmadığımız bir bebek, kız mı erkek mi bilmiyorum.

Babam ilk fark ettiğinde yıkılmış gibiydi ancak daha sonra sakinliğini koruyordu. Duvarın yıkılacağından, yanımdakilerin ölmesinden korktuğum için duvarın yıkılan bir tarafından çıkıp kamyondaki adama bağırıyordum, “dur ev başımıza yıkılacak” diye sonra evdekilere o yıkılmış kısımdan kaçmalarını işaret ediyordum, hemen ardından bebeğe battaniye falan almak için evin diğer odalarına geçtiğimde o kısımların kerpiç değil beton olduğunu fark ediyordum.

Çıksınlar diye uğraşıyordum, kim çıktı net hatırlamıyorum ama kamyon çıkmıştı, ben ve kız kardeşim yan yana durup evin içinden yıkık duvara bakıyorduk, o bana babam çok üzgün adamlar bu zarar için sadece 3 milyar ödeme yapacaklarmış diyordu.. ben rüyanın sonuna kadar o evin içinde bir şekilde oyalandım sanırım çıkmadan uyandım. Yorumunu yaparsanız sevinirim, iyi günler diliyorum. Hoşça kalın

Rüyada bir kamyonun duvara çarptığını görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda kimi konularda derin kaygılar taşıdığınızı simgelemektedir. Bu kaygıların maddi konularda bir kayıp yaşamak hakkında olma olasılığı yüksektir.

Kaygı insan yaşamında önemli bir olaydır, insana güçlü olmak gerektiğini, sorunlarla baş etmek için çaba sarf edilmesini destekler. Bir nevi itici, motive edici güçtür. Ancak fazlası zarar verebilir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir