Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Kamyonun Duvara Çarptığını Görmek

Rüyada bir kamyonun duvara çarpması neye işaret eder?

Merhabalar. Dün gece gördüğüm rüyanın etkisindeyim hala ama bir açıklama getiremedim. Böyle bir şey ilk kez yapıyorum ve yaşıyorum ki zira gördüğüm rüyaları unutmuş olarak uyanırım genelde. Rüyamda köy evimizin kerpiç duvarına bir kamyon veyahut benzeri bir araç çarpıyordu..Çarpmakla bırakmayıp sanki zorlamaya kalktı duvarı. Evde o sırada ben, babam, kız kardeşim vardık bir de gerçekte sahip olmadığımız bir bebek, kız mı erkek mi bilmiyorum.

Babam ilk fark ettiğinde yıkılmış gibiydi ancak daha sonra sakinliğini koruyordu. Duvarın yıkılacağından, yanımdakilerin ölmesinden korktuğum için duvarın yıkılan bir tarafından çıkıp kamyondaki adama bağırıyordum, “dur ev başımıza yıkılacak” diye sonra evdekilere o yıkılmış kısımdan kaçmalarını işaret ediyordum, hemen ardından bebeğe battaniye falan almak için evin diğer odalarına geçtiğimde o kısımların kerpiç değil beton olduğunu fark ediyordum.

Çıksınlar diye uğraşıyordum, kim çıktı net hatırlamıyorum ama kamyon çıkmıştı, ben ve kız kardeşim yan yana durup evin içinden yıkık duvara bakıyorduk, o bana babam çok üzgün adamlar bu zarar için sadece 3 milyar ödeme yapacaklarmış diyordu.. ben rüyanın sonuna kadar o evin içinde bir şekilde oyalandım sanırım çıkmadan uyandım. Yorumunu yaparsanız sevinirim, iyi günler diliyorum. Hoşça kalın

Rüyada bir kamyonun duvara çarptığını görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda kimi konularda derin kaygılar taşıdığınızı simgelemektedir. Bu kaygıların maddi konularda bir kayıp yaşamak hakkında olma olasılığı yüksektir.

Kaygı insan yaşamında önemli bir olaydır, insana güçlü olmak gerektiğini, sorunlarla baş etmek için çaba sarf edilmesini destekler. Bir nevi itici, motive edici güçtür. Ancak fazlası zarar verebilir.

“Rüyada Bir Kamyonun Duvara Çarptığını Görmek” için 3 yanıt

Bahçe duvarından inmek
Yaşım 31, bayanım, işten ayrıldım, sevgilimden ayrıldım. Rüyamda yüksek bir yerden kestirme olsun diye bir bahçe duvarından aşağı doğru bağlı olan bir ipten tutunarak önce annem erkek kardeşim ben peşine diğer erkek kardeşim ve kız kardeşim tutunarak indik, duvardaki taşlar sallanıyordu, onumdeki kardeşim duvardan aşağı düştü ama bir şey olmadı, sonra hepimiz düzgün bir şekilde indik, anlamı nedir acaba?

Kadriye selam, rüyada bir yerden ya da bir şeyden indiğini görmek esas olarak inilen yerle alakalı yorulmakla birlikte genel anlamda uyanık yaşamınızda yanlış bir karar aldığınızı ya da hayatınızda yanlış bir yöne yöneldiğinizi, hatanızın farkına varıp hemen gerekli tedbiri aldığınızı simgeler. Bakınız rüyada inmek sayfası.

Merhaba ben Sümeyye 11.5 yaşındayım Son 4 gündür rüyamda bir kamyona binip sürdüğünü görüyorum ve bir yerden sonra bir duvara çarpıyorum ve sonradan ha rüya görüyorum inşallah çabuk uyanırım diyorum ve uyanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir