Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Kediyi Kurtarmak

Rüyada bir kediyi kurtarmak neye çıkar?

Rüyamda kız kardeşimle yürürken iki satanistin elinde yaralı bir kedi görüyoruz, kardeşim onlara “ne yapacaksınız o kediyi” diyor, sonra ben giriyorum devreye kediyi alıyoruz, kedi baya hırpalanmış, gözlerinden falan kan geliyor, kedi kendine geliyor, hayvan hastanesini falan arıyorum, sonra uyanıyorum. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada bir kediyi kurtarmak yorumu

Rüyada kız kardeşi görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada yürüdüğünü görmek düzgün ve doğru bir yol ise başarı, hayatınızdaki olumsuz olan her şeyin bitmesi anlamına gelir. Rüyada satanist birini görmek iç dünyanızdaki korku, sınırlamalar ve olumsuz yönleriniz hakkında bilgi verir ve bu duygularla yüzleşmeniz gerektiğini, onları çözmenin zorunlu olduğunu gösterir. Rüyada bir yaralanmış kedi görmek ihtiyaç duyduğunuzda sevdiklerinizi yanınızda görmek isterseniz sizde bugünden onların yanında olmalı, yardım veya desteğinize gereksinim duyanları ihmal etmemelisiniz manası taşır.

Rüyada bir hayvanın hayatını kurtardığını görmek hayatını kurtardığınız o hayvanın karakteristik ve duygusal özelliklerine -sizin-de sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada kedinin hayatını kurtarmak rüyayı gören kişinin zor yaşam şartları altında yorgun ve bitkin düştüğünü veya kişinin kimi işleri başarmak için kendisinin yeteri kadar kabiliyeti olmadığını düşündüğünü eder.

“Rüyada Bir Kediyi Kurtarmak” için 3 yanıt

Merhaba, rüyamda kediler sokaklarda doğum yapıyordu ve kötü görünüyorlardı, zor durumda kalmışlardı. Bazıları da evime girmiş orada doğum yapıyorlardı. Çok üzülüyordum ölen yavrular sokaklara dağılmış kediler kötü bir manzaraydı.

Rüyamda iş yerinin çatısında beslediğim ve en sevdiğim kedimin boğuldunu gördüm. Çatının üst kısmında aşağıya sıcaklık gitmesin diye büyük siyah bezler (halilarla) kaplı, orada 3 tane küçük yavrusunu büyütüyor. Handaki kişiler oraya hortumlarla su verip halıları köpüklü (deterjan köpüğü ) suyla yıkıyorlardı. Kedi oradan çıkamadı aşağı kaydı ve boğazından içeri su girmeye başladı. Boğuluyordu. Bende camdan gördüm bağırdıim ve korktum. Merdivenlerden aşağı doğru inmeye başladım annem beni gördü, bende anneme “kedim boğuluyor” dedim. Yardım etmek için hızlıca merdivenleri indim. Bu sırada
tanımadığım bir kadın da yanıma gelip “beni görüyorsun konusmuyorsun selam dahi vermiyorsun” gibi sitemlerde bulundu. Zaten panik halindeyken birde bu kadın nereden çıktı dedim. Kediyi kurtarıp kurtarmadıgimi bilmiyorum. Bagirarak uyandim. Ruh halim; korkmuş ve endişeli. Tasvirinizi bekliyorum.

Rüyamda kedi derede boğuluyordu onu kurtarmak için çok çaba sarf ettim neticede onu dereden çıkardım ilk yardım yaparak çok su yutmuştu suyu midesinden boşalttım ve ona suni teneffüs misali kuvvetli bir nefesle üfledim kedi hayata döndü ve ben onu evime götürdüm ve ona süt ısıttım sofraya yanışırken kedi dile gelerek bana ALLAH senden razı olsun beni kurtardın dedi ve kendi kendime mırıldandım ben hayatımda ilk kez bir hayat kurtardım bir can kurtardım dedim öylede uyandım bu rüya beni gerçekten çok etkiledi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir