Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bir Kız Tarafından Öpülmek

Rüyada bir kız tarafından öpülmek neye işaret eder?

Rüyamda bir kız beni öptü. Dün gördüğüm rüyada bir kız var idi, ona biraz yaklaşmak istedim olmadı. Diğer bir kız üzerime geldi ve dudaklarıma hafif öpücükler kondurdu. Benim öpmeme izin vermedi ama sağ tarafımdan üzerime yaslandı ve öpücükler kondurdu. Bu ne anlama gelmektedir. Macit.

Rüyada bir kız tarafından öpüldüğünü görmek yorumu

Macit merhaba, bu tür rüyalar gönderirken hakkınızda bilgi vermeli, en azından yaşınızı, işinizi, medeni halinizi yazmalısınız. Örneğin bu rüyayı gören kişinin yaşının 13 olması ile 19 olması arasında çok büyük fark vardır. Hakkınızda bilgi vermezseniz sadece genel açıklama yapılabilir ki o bilgiler zaten sitede vardır, rüyanızı göndermenize gerek kalmaz. Rüyada öpülmek rüya tabiri öpüşmek  sayfasında bulunmaktadır. Lütfen orada yanağından öpmek bölümünü inceleyin. Rüyada tanımadığı kadını öpmek hemen verilen kararla evlenmek demektir.

“Rüyada Bir Kız Tarafından Öpülmek” için bir yanıt

Rüyamda çok güzel beyaz yüzlü mavi gözlü bir kız çocuğu tarafından öpüldüm. Gözlerimin içine öyle bir bakıyordu ki gerçek gibiydi. Canım benim dedim önce gitmek istemedi sonra elinde beyaz 3 tane sayfa vardı başka işlerimde var dedi gitti.Nasıl yorumlanır acaba…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir