Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Bir Kızdan Hoşlanmak

Rüyada bir kızdan hoşlanmak neye işaret eder?

Merhaba. Ben bu tarz bir rüyayı ilk kez görüyorum. Şöyle ki bir akrabamın yakında düğünü var, karşı tarafın akrabaları da geliyor Almanya’dan, gelenler Türk ama. İşte el sıkışırken bir tanesiyle el sıkışıyoruz, tam devam edecekken birbirimize bakış atıyoruz ve daha önceden tanıştığımızı anlıyoruz. Nerede tanışmıştık bilmiyorum ama o an tatil gibi geldi.

Neyse sonra bu kızla biz benim odama gidiyoruz, o da belli benden hoşlanmış sarılıyorum. Sonra diyor “1 dakika bekle”. Odanın kapısının dışına çıkıyor ve tesettürünü çıkarmış şekilde geliyor. Öpüyoruz birbirimizi ama öpüşmüyoruz. Ben diyorum “2 saat gitar çaldım biraz terledim kusura bakma”. “Önemli değil” diyor biraz daha sarılıyor. Saçları kızılla turuncu arası idi. Sonra gidiyorlar tekrar Almanya’ya doğru.

Ben rüyamda da çok mutsuzdum. Kalktığımda da içimde bir dert vardı. Bu abazalıktan değil çünkü rüyada ne öpüştük ne başka bile yaptık. Sadece sarıldık ve bir kaç kere boynundan öptüm. Kız kısa değildi. Benim boyum 1.83 kız benden kısa değildi. Şu an ben çok mutsuzum, hiç bir şey yapasım gelmiyor, sadece onu bulmak istiyorum, yüzünü unutmadan. Sağ olun.
Alp, 18, Erkek, Bekar, Öğrenci, Mutsuz, endişe

Rüyada bir kızdan hoşlanmak yorumu

Alp merhaba, gördüğün rüya çok özel bir rüya olup, sana hakkında önemli şeyler işaret edebilir ( buna ihtimal vermiyorum) ya da bir gençlik rüyası olarak kabul edilebilir. Rüyada birinden hoşlanmak, birisinden hoşlandığını görmek, tatmin ve mutluluk içeren bir ilişkinin olduğunu ya da olacağını temsil eder.

“Rüyada Bir Kızdan Hoşlanmak” için bir yanıt

İyi günler ben rüyamda hoşlandığım kızı gördüğümde ben ona adını sordum, o da benimkini sordu. Ama okulda falan çok defa göz göze geldik, o benim ismimi bilmiyor ben onunkini biliyorum, teklif etmeyi düşünüyorum ama bilemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir