Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bir Kızla Kavga Etmek

Rüyada bir kızla kavga etmek neye delalet eder?

Rüyada kavga etmekRüyamda benden kuvvetli bir kızla kavga ediyorum, o sıra kız beni ittiriyor yere düşüyorum, tam düşerken sevdiğim erkek önüme geçip beni koruyor, elimi tutup kaldırmak istiyor, izin vermiyorum, elimi ittirmesi beni kötü hissettiriyor. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada bir kızla kavga ettiğini görmek yorumu

Merve merhaba, rüyada birisi ile kavga ettiğini görmeniz iç dünyanızda bazı çatışmalar veya bir takım hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade ederken kavga ettiğin kişinin senden kuvvetli olması ise gerçek yaşamında taşıyabileceğin yüklerin fazlasını üzerine aldığına, bu yüzden bazı büyük sorunlar yaşadığını / yaşayacağını, bu sorunları sona erdirmek için çok büyük çabalar sarf edeceğine belki de yeni yollar denemek gerekeceğine rivayet eder.

Sevdiğin erkeğin senin önüne geçerek koruması ise vereceğin bu zorlu mücadelede sana destek verecek kişiler olacağını temsil etmektedir. Ancak rüyanın sonu çok ilginç.

Göndermiş olduğun metinde bir cümle düşüklüğü vardı ve ben bu şekilde düzenledim. Hatırlarsan gönderdiğin metinde “elimi tutup kaldırmak istiyor, izin vermiyorum, elimi ittirmesi beni kötü hissettiriyor” yazıyordu. Eğer benim düzenledim hal doğru ise bu iç dünyandaki çatışmaların yarattığı huzursuzluğun sevgilin ile olan ilişkini de olumsuz etkilediğini göstermekte, ne istediğini bilmez bir halde olduğunu temsil etmektedir.

“Rüyada Bir Kızla Kavga Etmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir adam görüyorum. İlk başta hastane gibi bir yer hastaneydi ya da oradan salona geçilen kadınlar vardı. Çay yapmıştım. Beni görmeye geldiler falan diyordum. O zamanlar doktor kısmetim çıkmıştı, etkisinde kaldım herhalde. Daha sonra bir adam gördüm. Aldatmışım. Peşinden bir daha aldatmıcam söz diye yalvararak gidiyordum. Takım elbiseliydi. Sonra sarışın bir manken gibi kadının yanına gitti, ben kadını çektim, adamın koluna girdim. Arabasını gördüm evimize geldik. Adam daha önce tanıdığım biri değil. Ev 2 katlıydı. Denize yakın kayalıklar olan bir yerdeydi. Salonda benim annemle onun annesi vardı. Yatak odasına çıktık ve kavga ettik. Beni dinlemek zorundasın diyordum, konuşmuyor ve dinlemiyordu. Evin çoğunluğu siyah ve kırmızıydı. Siyah duvarlar mobilya kırmızı.

Daha sonra ki rüyamda yine takım elbiseli kravatlı, ben gelinlik giymişim. Elimi tuttu. Düğünümüze gidecektik. En son ki rüyada esnaf lokantasında kavga çıkıyor ve bu benim kolumdan tutup götürüyor. Yine takım elbiseli. Siyah takım elbise ve kravat. Daha önceki yıllarda bu adamın gençliğini görmüştüm. Kavga ediyordum, o zamanlar ilişkim vardı ve bu çocuk adam gelip kolumdan tutup götürüyordu. Saçlarını ve kıyafetini görüyorum. Medeni hâlim : Bekar, İşim : Öğrenci, Yaş : 20, Ruh hali : Mutlu.

Merve merhaba, gördüğün rüyada özel ilişkilerin konusunda kafanın karışık olduğunu ve bir kararsızlık yaşadığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir