Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Köpeğe Tekme Atmak

Rüyada bir köpeğe tekme attığını görmek neye işaret eder?

Arkadaşlar, rüyamda hava daha tam kararmamıştı ama kararmak üzereydi, yatağıma uzanmıştım, annemin yanına gitmek istedim, yataktan kalktım. Tuvalet benim odamın kapısının yanında, baktım tam tuvaletin kapısının önünde yerde siyah beyaz bir köpek yatıyor. Koştum köpeği tekmelemeye başladım, bağırdım “anne içeri köpek girmiş, anne” dedim uyandım.

Ayrıca ertesi günde biz 5. katta oturuyoruz, babaannem 2 katta oturuyor, bir şey almak için babaanneme gittim, yerde hiç bir şey yoktu, yukarı çıktım bir şey almayı unutmuşum onu almak için tekrar indim bir baktım 1 tane fanta şişesi yerde duruyor yan yatmış, dik durmuyor, ayrıca birisinin poşetinden düşse şişede ezik oluşacak, kuzenim ve ben bakkala gitmedik, şişeyi gördüğümde yengemde işten geliyordu, oda şişeyi gördü, herkese sorduk, apartmanda kimsenin değilmiş, yengemde almış onu 3. katta oturuyor kendi kapının önüne ayakkabılığın yanına koymuştu. Ertesi akşam yengem geldi dedi “ben bunun büyü olmasından şüpheleniyorum”. Yengem gelmeden önce komşu geldi, annem evde yoktu, gelene kadar bizde oturacaktı, kadın beni yanına çağırdı “cam açık mı” diye sordu, bende “hayır” dedim, “neden sordun” dedim, “önümden bir rüzgar geçti gibi hissettim” dedi. Kadın “annen gelene kadar babaanneneye gidiyorum” dedi, ondan sonra annem felak suresini ve nas suresini okuyarak şişeyi alıp götürüp çöpe attı. Herhangi kötü bir şeye işaret olabilir mi? arkadaşlar rüyamdan sonra bu olayın gerçekleşmesi beni korkutuyor lütfen yorumlarınızı alayım. Muhammed.

Rüyada bir köpeğe tekme atmak yorumu

Rüyada köpek dövmek, köpek dövdüğünü görmek, bir köpeğe vurmak ya da rüyada köpeğe tekme attığını görmek, gerçek yaşamınızda yaşadığınız veya şahit olduğunuz kimi şeylerin içinizdeki saldırgan yönün açığa çıktığını ve bu yüzden dost ve sevdiklerinizi üzdüğünüz, onları kırdığınız ya da zarar verdiğinizi gösterir. Bakınız rüyada tekme görmek sayfası.

Ertesi gün gerçek hayatınızda yaşadıklarınız, ailenizde genel bir huzursuzluk, gerginlik ve gizli korkular veya endişeler olduğunu göstermektedir. Bunlar veya bunlardan birisi o kadar ileri seviyeye gelmiş durumdaki yaşamın normal şartlarında karşılaşılabilecek biri durumu hemen büyü, büyü yapılmasına yorumlama eğilimi baş göstermiş. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Köpeğe Tekme Atmak” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir