Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Köpeğin Ölümünü Görmek

Rüyada bir köpeğin ölmesi neye işaret eder?

Gecenlerde 8 yasindaki köpeğimi igneyle öldürmek zorunda kaldim, ic organlari kanser olmus, 14 yildir veteriner kliniginde çalışıyorum, her zaman kendi kendime eğer köpeğim hastalinirsa ona kesinlikle kemoterapi yaptirmiyacagim diye kendi kendime soz vermistim. Cunki bu doğru bir karar hem çok pahali bir tedavi yontemi hemde iyilesse bile köpek çok acı cekiyor, yasasa bile belki bir yil daha yaşamasi soz konusu ve yaşam kalitesi de çok duser, yemesi uyumasi duzensiz olur. Yurumeyi artık beceremiyordu, artık karar verme zamani gelmisti ve onu kendi ellerimle mezarina gomdum, kollarima aldim, seninle sonra gorusuruz köpek dedim.

Bu olaydan 3 gün sonra bir rüya gordum, rüyada onu siringayla oldurdugumu gördüm ama o hayata tekrar geri dondu. Gelip karşıma dikildi, kuyrugunu salladı , gozunu kirpti, benden uzaklaşip gitti, kuyrugu havada, dili disaridaydi. Cok mutlu ve saglikli gorunuyordu. Bu rüya onun obur dunyada mutlu olduğunu ve beni orada bekledigini mi ifade ediyor ? Değil mi? 23. 01. 2012 / 11:21 tarihinde gönderilmiş

Rüyada bir köpeğin ölümünü görmek neye yorulur?

Sizin kaybınızı üzülerek okudum ve acınızı iyi bilirim. Benimde 4 yaşında kurt köpeğim kaybolduğunda yıllarca acısını unutamadık, hala unutamıyoruz. Şu anda 2 adet kurt köpeğim var ve onları kaybetme korkusu yaşıyorum.

Bence köpeğinizi şırınga ile öldürme konusunda verdiğiniz karar bu rüyanın ana konusu. Onun sizi kuyruğunu sallayarak mutlu bir şekilde terk etmesi burada sembolik bir mana taşıyor.

Onun rüyada mutlu bir şekilde görünmesi 2 manaya gelir.
1. köpeğinizin acı çekmeden bu dünyadan gitmesi konusundaki kararınızın doğru olduğunu, yani onu uyutup acılardan kurtarmanız.
2. Verdiğiniz kararın doğruluğu.

Bunun başka bir açıklaması ise sizin bu kararınızdan duyduğunuz pişmanlığı ifade edebilir. Yani keşke onu uyutmasaydım dahamı iyi olurdu diye bir pişmanlık içinde olabilirsiniz. Hayatta bu durumlarda hayvanlarını şırıngayla öldüren insanlar sonraki dönemlerde çoğu zaman pişmanlık duyarlar. Acaba bu şırıngayı bekleyip sonraki haftalarda yapsam daha iyimi olurdu? hayvan biraz daha yaşardı? diye bir pişmanlık duygusundan bahsediyoruz.

Yalnız burada sizin beyanınıza göre sizin köpeğiniz iyice yaşlanmış ve artık yaşayacağı kaliteli bir yaşamı kalmamış. Zaten 8 yaşındaki bir köpek en fazla 2 yıl daha sizinle kaliteli bir yaşam sürerdi. Sizin burada çok doğru bir karar verdiğinizi düşünüyorum. Tekrar söylüyorum, köpeğinizi kaybettiğinize çok üzüldüm. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Köpeğin Ölümünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir köpeğin öldüğünü görmek
Ablam rüyasında ; komşumuzun köpeğinin öldüğünü ve benim ve arkadaşımında bu köpeğin önünde namaz kıldığımızı görmüş bu rüyadan çok etkilendi ve bizde çok etkilendik bu rüya ne anlama gelmektedir.

Rüyanız, reel hayatınızda bir ihanet gösterebilir, bir ihanete uğradığını ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı belirtirken, inancınız ve temiz kalbiniz sayesinde bundan zarar görmeden kurtulacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir