Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Köpeğin Tuvaletin Yaptığını Görmek

Rüyada bir köpeğin tuvaletini yapması neye işarettir?

Rüyamda ilk önce arkadaşımın golden tarzı köpeğinin bizde kaldığını, hayvanı herkesin sevdiğini ve kimsenin dışarı çıkartmadığını görüyorum. Daha sonra hayvan alafranga olmayan tuvalete eğilmiş tuvaletini yapıyordu. Daha sonra bu cinsin yavru köpeğinden getirilmiş eve. Çok tatlı bir köpekmiş herkes bunu da çok sevmiş hatta bu yavru köpek arkadaşımın o köpeğinin küçüklüğüne çok benziyor. İşin içine bu yavru köpek girince büyük köpek ortadan kalkıyor. Ne oluyor bilmiyorum. Daha sonra ben evden dışarı çıkıyorum. bir laboratuvar gibi bir yere gidiyorum, orada bir tane tanıdığım var ama rüyada tanıyorum gerçekte hiç görmedim. Adam katilmiş, bende ona yardımcı oluyorum.

Benim dışımda 5 kişi daha var yardımcı olan. Gözümün ününde en az 3 kişinin boğazına kalem batırıyor ve öldürüyor. Daha sonra polisler laboratuvarın etrafını sarıyorlar bizi almak istiyorlar ama katil polisleri de öldürüyor. Bu sefer polisler çok değişik bir taktik deniyor. Özellikle çocuklardan oluşan kalabalık bir gurubu laboratuvarın etrafına topluyor. Bizde bunu avantaj görüp çıkıyoruz. Diğerlerine ne oluyor bilmiyorum ama ben arkamda bir şey olmadığına eminim fakat geriye doğru çekildiğimi hissediyorum dışarıdan.

Karşıdan pembe giyinmiş kızlar geliyor ve bana pembe bir mendile dokunmamı istiyorlar. Her bir mendile dokundukça sanki böyle hafifliyorum. Onlar sayesinde İstanbul Avcılar merkez caddesinde buluyorum kendimi. Daha sonra yukarıya bakıyorum ve bir güç tarafından havalandırılıyorum. Sonra özgürce uçup yere geri konuyorum ve yukarıya bakıp birisi ile konuşuyorum. Ne konuştuğumu hatırlamıyorum ama bana konuşan kişinin kalın ve sert bir sesi var. (Sanki Allah ile konuşuyormuşum gibi hissettim. Çünkü bana sanki istediğin bu değil miydi gibi bir şey dedi) rüya burada bitti ama olaylar bitmedi. Rüyanın başında köpeğin tuvalete tuvaletini yaptığını söyledim ya, sabah kalktığımda (evde 2 adet kedi besliyoruz) kedilerden bir tanesi aynı o köpek gibi tuvaletini yapıyordu.

Her şey için teşekkür ederim. Biliyorum biraz uzun ve saçma bir rüya ama yorumlayabilirseniz gerçekten çok sevinirim. 18 yaşında erkek bekar öğrenciyim,  sade ama biraz mutlu ruh haline sahibim.

Rüyada bir köpeğin tuvalete tuvaletini yaptığını görmek tabiri

Selam, rüyaları günlük yaşamdakine benzer şekilde saçma veya mantıklı olarak nitelememek gereklidir. Gerçek yaşamda çok saçma olan bir olay rüyada çok değerli anlam taşıyabilir. Örneğin bir insanın kuş gibi uçtuğunu görmek normalde saçmadı ama rüya anlamı çok farklıdır.

Rüyaları yorumlanabilir- yorumlanamaz, değerli – değersiz, tutarlı – tutarsız gibi sınıflandırmak daha doğrudur. Gördüğünüz rüyada tutarsızlık çok fazla, bu gerçek yaşamda sizi çok öfkelendiren bir konunun özellikle dostlarınıza karşı olan durumunuzda büyük bir kafa karışıklığına sebep olduğunu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Köpeğin Tuvaletin Yaptığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada köpek saldırması ve ısırması
Rüyamda babamla giderken köpek saldırdı, ben demir parmaklıkların arkasına saklandım. Köpek babamı yüzünden ısırdı. Babamın yüzünde büyük bir delik açıldı, yavaş yavaş dolgun koyu beyaz bir sıvı akmaya basladı, bu ne demek?

Oğuz merhaba, Rüyada köpeğin bir başkasını (yani babanızı ) ısırdığını görmeniz, gerçek yaşamınızda karar alırken veya seçim yaparken sadakatsizlik korkusu, endişesi yaşadığınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir