Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Köpeğin Üzerine İşemesi

Rüyada Bir Köpeğin Üzerine İşediğini Görmek Neye İşarettir?

Rüyamda çok güzel bir göl kenarındayım, berrak mı berrak bir su var, etrafında hiç görmediğim çok göz alıcı çiçekler var. Bunların fotoğrafını çekmek isterken karşıma bir köpek sürüsü çıkıyor, hatta bir tanesi tam saldırmak üzere iken bir adam çıkıp durduruyor. Bu arada arkamdan gelen bir köpek üzerime işiyor. Daha sonra bir eve giriyor ve soyunup duş alıp temizleniyorum.

Rüyada Bir Köpeğin Üzerine İşemesi Ne Anlama Gelir?

Bekir merhaba, rüyada göl kenarında olmak rüyayı gören kişinin bir iç hesaplaşma yaşayacağını bu hesaplaşma sonucu huzur bulup, rahatlayacağını gösterir. Suyun berrak olması yine aynı şekilde huzur ve işlerin iyiye gitmesine işarettir, bu konuda su rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir. Gölün etrafındaki çiçekler ise şefkat, merhamet, nezaket, zevk, güzellik, ve kazanç anlamına gelir, bakınız çiçek tabiri.

Rüyanın esas can alıcı kısmı ise karşına çıkan köpek sürüsü ile başlıyor. Rüyada karşına çıkan köpek sürüsü yaşamda istikrarlı ve dengeli olmak gerektiğini ifade eder, rüyayı gören kişinin kendisini güvensiz ve yalnız hissetmeyi bırakıp çevresiyle daha sıkı ilişkiler kurup, yaşamda denge ve huzuru bulması gerektiğine delalet eder. Bir hayvanın üzerine işediğini görmek o hayvanın karakteristik özelliğinin bir olay ya da durum sonucu sizi etkileyeceğine rivayet edilir.  Köpeğin üzerine işemesi ise şu anda dostluk ve arkadaşlık konularında seni etkileyen bir durum olduğuna işarettir çünkü köpek dost demektir, bakınız işemek rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Bir Köpeğin Üzerine İşemesi” için bir yanıt

Rüyamda evimize yavru bir köpek hediyesi geliyor ben ise oturduğum yerde yemek yapmakla uğraşıyorum bu arada köpek eşimin kucağında ve sevmek için alıyorum o sırada üzerime işiyor ve onu sevmeye devam ediyorum elimle isim düşünüyoruz köpeğe ve öylece uyanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir