Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bir Paket Çam Fıstığı Görmek

Rüyada bir paket çam fıstığı görmek ne demek?

Rüyamda buzdolabinda bir paketin içinde cam fistiği ici buyuklugunde fistik yeşili cikolata ya da oyle birseyle kapli birseyler goruyorum. Cok güzel gorunuyorlar. Bir kac tane alip yiyorum. Onlarin yanında başka bir paket var. onun içinde de kabuklu bademler var kabuklari aralik gorunuyor.

Yani normalde olduğu gibi çok zor kirilacak gibi gorunmuyor ama ben ya bir tane alip yiyorum ya da onu bile yemiyorum. Kabuklarin uzerleri de tuzla kapli.

Rüyada bir paket çam fıstığı görmek yorumu

Rüyada fıstık görmek veya fıstık yemek ele beklenmeyen bir mal geçmesine işarettir. Yeşil fıstık zorlukla kazanacağınız bir mal sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada çikolata görmek, çikolata yemek ya da çikolata almak kendini ödüllendirmek anlamına gelir. Rüya unsurları: Parti, Voleybol ve yeşil top.

“Rüyada Bir Paket Çam Fıstığı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kına gecesine gitmek ve paketlenmek
Ben rüyamda şuanda evli birinin daha yeni evleniyor gibi kına gecesine gittigimi ve orada bir sürü olay yaşadığımı gördüm, sonra bu olay sonucunda beni paketin içine konulduğunu gördüm bunu bana yorumlar mısınız?

Rüya kına gecesi görmek güncel hayatınızda yeni bir fikir, kavram, bakış açısı ya da düşünme yolu deneyerek olayları farklı değerlendireceğiniz bir döneme girdiğinizi ifade eder, bakınız kına gecesi rüya tabiri sayfası. Rüyanın sonunda ilginç bir şekilde paketlenmeniz ise aslında sizden beklenen bir mesaj veya paylaşmanız gereken bir fikir olduğunu göstermektedir, bakınız rüyada paket görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir