Rüyada Bir Şey Aradığını Görmek

Rüyada bir şey aramak neye işaret eder?

Rüyamda memleketimdeyim ve bir şey arıyorum ama ne aradığımı hatırlamıyorum, hatta kapı kapı geziyorum, hava karanlık, daha sonra havaya doğru yükseliyorum, birden hava aydınlanıyor altımda da masmavi  deniz, denize ilk önce elimi değdiriyorum daha sonra bir yunus balığının üstünde buluyorum kendimi, sıkı sıkı tutunmuşum yunus balığı denizin altına sonrada üstüne doğru zıplıyor bunu yaparken sanki gerçekten oluyormuş gibi yattığım yerden hissettim. 17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim, ruh halim karışık Şimdiden teşekkürler

Rüyada bir şey aradığını görmek tabiri

Berna merhaba, rüyanız olağanüstü güzel ve hakkınızda yararlı – hayırlı mesajlar vermekte.

Rüyada memlekette olduğunu görmek uyanık yaşamınızda bazı tam olarak bitmemiş duyguların sizi kendini tanıma, bazı yönlerini değiştirme veya geliştirme konularında harekete geçirdiğini temsil eder.

Rüyada bir şey aramak geçmişte yapmış olduğunuz bir hata yüzünden kaybettiğiniz imkanlara veya fırsatlara yeniden kavuşmak istediğinizi ve bunun için bir şeyler yaptığınızı temsil eder.

Rüyada göğe yükselmek çok hayırlı bir rüyadır, hayırlı işler yapmaya ve bununla beraber şeref ve övgüye işarettir. Rüyada göğe yükseldiğini görmen Allah’ın (c. c. ) yardımıyla kurtuluşa erer. Rüyada masmavi deniz görmek sevgi ve mutluluk ifadesi olup, güzel günlerin müjdesini verir. Rüyada yunus balığı görmek kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir.

Tags:

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir