Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Şey Saklamak

Rüyada bir şey saklama neye çıkar?

Sevgilimden ayrılalı tam 7 ay oldu, ayrılık sebebimizde ailevi sebeplerden dolayıydı, doğrusu annem istemiyordu onu. Bugün ise rüyamda onu gördüm, bizim eve gelmiş bir odada duruyor barışmışız. Ancak onu annemden saklıyorum, görüp kızmasın diye. Annem görüyor onu ama kızmıyor, seviniyor hatta “damadım” diyor. Sonra ben sevgilimi annemle konuştuğumdan dolayı bekletiyorum, eski sevgilimin yanına gidiyorum, yüzü asık, onu tekrar kaybetme korkumdan olsa gerek ellerinden öpüyorum, seviniyor, barışıyoruz. Bu rüyam için yorumunuzu bekliyorum lütfen.

Rüyada bir şey saklamak tabiri

Semra merhaba, görmüş olduğun rüya tam anlamıyla bir eski sevgili rüya olup, bu konuda geniş açıklama eski sevdiğini rüyanda görmek sayfasında yer almaktadır, lütfen dikkatle inceleyin. Ben bu sayfada sadece onu saklamanız konusunu açıklayacağım.

Rüyada bir şeyi saklamak gizlilik sembolüdür ve rüyada sakladığınız şey ile bir arada yorumlanır ve gören kişinin gizlediği o şey hakkında bazı şeyleri gizli tutmak, bilgileri muhafaza istediğini anlatırken aynı zamanda bu konuda bazı endişeleri olduğunu ifade eder. Örneğin sır saklamak rüyayı gören insanın kendi hayatı üzerinde tam kontrole sahip olmasına rağmen daha iyi kontrol etmenin yollarını aradığını gösterir, bazı şeylerin sadece kendisinde kalmasını istediğini, mükemmele ulaşmaya çalıştığını temsil eder. Para saklamak rüya sahibinin maddi konularda bazı gelecek kaygıları olduğunu ancak bu korkularını herkesten gizlediğini anlatır. Sen eski sevgilini annenden saklıyorsun ki bunun anlamı eski sevgilin, onunla yaşadıkların ya da onunla ilişkinde yaptığın hatalar veya pişmanlığını kimsenin, özellikle de annenin bilmesini istemediğini ifade etmektedir.

Rüyada muhafaza etmek saklamak gibi tabir edilir ancak muhafaza denilince genellikle saklama kabı akla gelir. Rüyada saklama kabı görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında muhafaza etmek, saklamak istediğin bazı şeyler olduğunu ve bunların açığa çıkmasından çekindiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir