Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Şeyden Kaçtığını Görmek

Rüyada bir şeyden kaçmak nedir?

Merhaba, şuara psikolojik olarak kendimi yorgun, mutsuz, yalnız ve çaresiz hissettiğim günler geçiriyorum ve bununla ilgili olarak sürekli Allah’a dua ediyorum. Dün gecede uyumadan önce yine dua ettim ve çok garip benim için bir mesaj niteliğinde olduğuna inandığım bir rüya gördüm.

Rüyamda erkek arkadaşım, ben, küçük bir kız çocuğu ve bir adam bir şeyden kaçıyorduk ve bu kaçtığımız şey patlayıp bizi yakabilecek bir şeydi. Bu sabit bir yerde duruyordu, o patlamadan biz uzaklaşmaya çalışıyorduk, benim elimi bir adam tutmuştu ve kaçmama yardım ediyordu, küçük kız ve erkek arkadaşım arkadan geliyorlardı, çok geride kalmışlardı, bizse yokuşun ortasındaydık.

Ben adamın elini bıraktım onların bana yetişmesini bekledim, sonra kızı kucağıma aldım, o anda küçük kızın aslında benim kızım olduğunu fark ettim, sarılıp öpüyorum ve iki elimle onu havaya kaldırıp gökyüzüne bakarak “Allah’ım şükürler olsun sana, Sana şükürler olsun yarabbim” diye haykırıyorum.

Tam o esnada erkek arkadaşım yanıma geliyor, bana yaklaşıp gülümsüyor, bir ses duyuyoruz ve patlamanın olduğu yerden parlak küçük bir yıldız yanımıza düşüyor ve ben uyanıyorum. Detaylı ve açıklayıcı bir yorum yapacağınızı ümit ediyorum, yorumunuz psikolojimle ilgili kimi olumsuzlukların düzelmesinde oldukça etkili olacak şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada bir şeyden kaçtığını görmek yorumu

Rüyanız geçmiş zamanlarda başınızdan geçmiş bir sorunun etkisinin halen üzerinizde olduğunu gösterirken, zihninizin derinliklerine yerleşmiş bu sıkıntıyı halletmeden gerçek huzura kavuşamayacağını, bu endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı simgelemektedir.

Rüyanızın bir diğer önemli mesajı ise, yaşamda yargıya varmadan önce her şeyi tam anladığınızdan emin olmanız gerektiğini, aksi halde zor durumlarla karşılaşabileceğinizi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kaçtığını görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Şeyden Kaçtığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşından kaçmak neye işarettir
Merhaba, Rüyamda arkadaşımdan kaçıyordum ve nedenini bilmiyorum galiba onu kızdıracak bir şey yaptım o yüzdendi ve sürekli arkama bakıyordum, gittikçe yaklaşıyordu bende kumsal denize doğru koşuyordum acaba. Biliyorum rüyada görülen diğer imgelerde önemli fakat hatırlayabildiklerim sadece bunlar. Cevaplarınızı bekliyorum iyi günler

Gördüğünüz rüya geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını göstermektedir. Galiba onu kızdıracak bir şey yapmıştım şeklinde düşünmeniz zihninizin derinliklerinde bir bilgiyi işaret etmekte ve bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir