Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Şeyi Ayırmak

Rüyada bir şeyi ayırmak neye işarettir?

Rüyada karşımda ayna var, sırtımda kocaman kocaman sivilceler var ve sivilceleri sıktıkça böcekler çıkıyor, sonra ön omuzlarıma bakıyorum orada da var, oradan da sıkıyorum, sonra omzumda bir şey geziyor hamam böceği gibi onu elimle etimi tutuyorum onu dışarıya çıkarıyorum, 4 5 tane çıkıyor.

Sonra ellerime saldırıyorlar, canım çok yanıyordu sanki rüya değil gerçek gibiydi, ondan sonra bayır aşağı böceklerden kaçıyorum, duramıyorum koş koş sonra en sonunda nefesim tükeniyor, böcekleri ellerimle 2 ye ayırıyorum, ellerimi ısırıyorlar, bu arada ayırırken canım öyle çok yanıyor ki uyandığımda şoktaydım, sonra annemi arıyorum, burnumdan kan geliyor, bayılıyorum rüyadan uyanıyorum. Bu ne anlama geliyor?

Rüyada bir şeyi ayırdığını görmek yorumu

Muhsin merhaba,

Rüyada sivilce görmeniz benlik saygısı ve öz-imajı ile ilgili hususlar hakkında bilgi verir. Rüyanda sivilceyi sıktığını görmek, hayatınızdaki bazı olumsuz duyguların ifade etmeniz ve bu duyguları kabul etmek gerektiğini temsil eder. Sivilceden böcek sıkması kendine saygı konusunda ciddi sorunların olduğunu temsil etmektedir. Rüyada bir şeyi ayırmak veya ayırdığını görmek yalnız kalmaya, yalnızlığa işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir