Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Şeyi Gizlemek

Rüyada bir şeyi gizlemek neye işarettir?

Gördüğüm rüyada bir aslanın benimle beraber hareket ettiğini ve bana yardım ettiğini gördüm. Dağlık tenha bir yerde 2 dağ ortasının dibinde küçük bir dere vardı, o dereden geçip karşıda bir dağa çıkmaya başlamamla üzerime ayaklarıma hep dikenler battı, yukarı çıkınca üstümden onları çıkardım, sonra sesler gelmeye başladı ama görünürde bir şey yoktu, iyice sesi dikkatle dinleyince sesin toprağın altından geldiğini fark ettim sonra gelen yeri kazdım, oradan bir ip çıktı, o ipi iyice gerince bir kapı açıldı, o ipinde başında bir mühür vardı, o sırada yaklaşan bazı insanların sesini duydum ve mührü koynuma gizledim, adamlar uzağımdan geçtiler. Saygılarımla.

Rüyada bir şeyi gizlediğini görmek yorumu

Ahmet merhaba, görmüş olduğun rüya, uyanık hayatında senden daha güçlü, büyük ihtimalle mevki sahibi birinin desteğini alarak sana ayak bağı olan, bazı konularda engel çıkaran bir durumun veya sorunun üstesinden geleceğini temsil etmektedir. Rüyadaki diğer unsurlar toprak kazmak, toprağın içinde ip bulmak, ipin ucunda mühür olması bu konu hakkında fikir verebilir. Bunlar arasında mühür öne çıkıyor ki rüyada mühür görmek çok hayırlıdır ve emniyetti, güvende olmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek bir takım olaylar sayesinde kendini emniyette hissedeceğine, korku ve kaygılarından kurtulup Allah’a şükredeceğine delalet eder.

Rüyada bir şeyi gizlemek, rüya sahibinin hayatta kimi bilgileri gizli tutması veya bazı şeyleri  muhafaza etmesi gerektiğini gösterir. Birinin bir şeyi gizlediğini görmek rüyayı gören kişinin çevresinden kendisinden saklanan bazı olaylar olduğunu ancak bunları yakında öğreneceğini temsil eder.

“Rüyada Bir Şeyi Gizlemek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir