Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Sürü Ahtapot Görmek

Rüyada bir sürü ahtapot neye işarettir?

Merhabalar, Rüyamda denize giriyordum. Deniz çok berrak ve sakindi. Suyun içinde yürüyordum su ayak bileklerime kadar geliyordu. Birden ayağımın yanından 2-3 tane küçük ahtapot geçtiğini gördüm. Biraz korktum ama sudan çıkmadım.

Biraz daha zaman geçince 4-5 tane daha ahtapot gördüm. Daha sonra kafamı kaldırıp etrafıma baktığımda görüp görebileceğim her yerde ahtapot vardı. Binlerce milyonlarca ahtapot gördüm. Dev gibi olanları da vardı, çok minik olanlarda vardı ama anlatamayacağım kadar çok ahtapot vardı etrafımda.

Etrafta başka insanalar da vardı. Ahtapotlar ne bana ne onlara zarar vermedi ama herkes paniğe kapıldı. Ben kaçmaya çalıştım ama basacak yer yoktu her yer ahtapottu bende üzerlerine basa basa kaçmaya çalıştım. O sıra bir şey oldu biraz zaman geçti denizin suyu çekildi. Yani sanki havuzmuş da suyu boşaltılmış gibi ama sadece kıyı kısmı ileride yine deniz suyu vardı ve ahtapotlar yok olmaya başladılar. Bir süre sonra etrafta hiç ahtapot kalmamıştı. Bu sırada ilerde denizin içinde kundakta bir bebek gördüm yanına gittim hemen kurtardım, kucağıma aldım ve yüzüne baktım. Gözlerini hiç kırpmadan ve bir an olsun başka tarafa bakmadan hafif bir gülümsemeyle gözlerimin içine baktı. Çok uzun bir süre bu şekilde birbirimize baktık ve içim huzurla uyandım. Yorumunuz için teşekkürler.

Takma isim : Cancan
Yaşınız :24
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğretmen
Ruh haliniz :gergin

Rüyada bir sürü ahtapot görmek tabiri

Cancan merhaba. Rüyada denize girmek, denizde yüzdüğünü görmek, önünüze bir çok fırsatın çıkacağı bir yaşam evresine girdiğinizi temsil ederken, bunları iyi değerlendirip, bir çok başarı elde edeceğinizi gösterir. Bakınız rüyada deniz görmek rüya tabirleri sayfası.

Rüyada ahtapot görmek uyarı mesajıdır. Yakın zamanda gireceğiniz işlerde kimi karışık durumlarla karşılaşabileceğinizi ifade eder. Ahtapotların çok sayıda olması, büyüklü küçüklü olması yaşamınızda yakın zamandaki kararlarınızda bir hata yapmanız halinde kimi büyük / küçük tehlikelerle karşılaşabileceğinizi temsil etmektedir.

Ancak denizin suyunun çekilmesi ve ahtapotların yok olması bu dönemi kazasız belasız atlatacağını gösterirken denizde görüp kurtardığın bebek ise kendine biraz daha saygı göstermeni ve sağlığına daha dikkat etmek gerektiğini gösterir ve kendi yeteneklerini tam anlamıyla kullanmıyorsun anlamına gelir. Bunu yaptığında huzur ve mutluluğa kavuşacağına yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Sürü Ahtapot Görmek” için bir yanıt

Rüyada havuzda ahtapot görmek
Rüyamda bir yüzme havuzu vardı içinde de ahtapot ama o ahtapot suyu kirletiyordu. Bu neye işaret eder?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir