Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Bir Sürü Ay Görmek

Rüyada bir sürü ay neye işarettir?

23 yaşında bekar kız öğrenciyim. Art arda gördüğüm iki rüyamın tabirini merak ediyorum. Babaannemin yaşadığı köydeyim ama komşusunun evindeyim. Evleri dışarıdan merdivenli. İkinci katta merdivenlerde oturuyorum. Neden bilmiyorum, beni arıyorlar, duyuyorum ama ses çıkarmıyorum, ama saklanmıyorum da. Karşıda dağlara değecek kadar yakın duran dolunaya yakın ama kalın bir hilal şeklinde (saçma geliyor ama öyle) ay var. Çok parlak.

Sonra annem merak etmiş ki aramaya çıkmışlar diye düşünerek kalkıyorum. Kalktığımda babaannemin evine doğru bakıyorum annem orada mı diye. Bir bakıyorum bizim evin arkasındaki dağların üstünde de aynı şekilde bir ay daha var. Ey allahım noluyor diye başımı yukarı kaldırıyorum bütün gözkyüzü ayla dolmuş. Hepsi dolunay. Yüzlerce ay var. Hiç yıldız yok onu hatırlıyorum ve aylar kubbe şeklinde dizilmişler. Sanki bir kubbenin altındaymışım gibi. Benden başka kimse fark etmiyor.

Rüya temaları : Babaannenin köyünü görmek, komşunun evi, dışarıdan merdivenli ev, ikinci kat, aranmak, arandığını görmek, kalın ay, hilal ay, dolunay, çok parlak ay, gökyüzü, yıldız.

Rüyada bir sürü ay görmek tabiri

Gördüğünüz rüya sizin için çok güzel günlerin yaklaştığını haber vermektedir. Rüyada ay görmek, insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek bazı değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak demektir. Rüyada ay görmek, sevdiğiniz kişiye olan sevginizin daha çok artacağını, başarılı olmaya, çocuk sahibi olmaya işarettir. Bakınız ay rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Bir Sürü Ay Görmek” için 15 yanıt

rüyamda ay iki küçük parça halindeydi ve cok parlaktı yıldızlar ayın sag tarafına toplanmıştı
geceydi erkek kardeşimde izle bak diyodu

Slm ben rüyamda hz.musa (as)ın ismini zikretim ve başka şeylerde gördüm ama hatırlamıyorum ama çok etkisinde kaldım ismini zikretmemin tabirini yaparsanız sevinirim.çok etkisinde kaldım bir türlü aklımdan çıkaramıyorum şimdiden teşekürler.

rüyamda göğe baktığımda birçok dolunay görüyorum.hepsi parlak ve beyaz renkteler.çevremdekilere “hani bir tane ay olduğunu söylüyordunuz bakın bir sürü ay var diyorum”.bu aylardan bağımsız ve önlerdede bir adam yüzü görüntüsü var ama biz şüphe etmeden bu adamnın hz isa olduğunu biliyoruz.gökte isa figürü ve birçok dolunay var yani.bu normal olmayan durumdan dolayıda sanki bu gece birşey olacak gibi bir his kaplamış herkesi

Selamlar sevgiler, lütfen biri bana yardım etsin. Rüyamda 3 ayrı ayın yan yana geldiğini gördüm bu ne anlama gelir? bundan önce de 3 ayrı ay ve 3 ayrı güneş gördüm manası ne olabilir?

Rüyamda 3 tane ay vardı daha sonra 2 tane güneş çıktı, birisi kuzeyde birisi güneyde, aynı hizadalardı, manası ne olabilir?

Jülide selam, böyle önemli rüyaları gönderirken lütfen hakkınızda bilgi verin. Yoksa sadece genel şeyler söylenebilir. Rüyada ay görmek insanın bütün istediklerine kavuşacağına, maddi ve manevi bakımdan rahatı, huzuru temsil eder. İş hayatında meydana gelecek kimi değişiklikler, kazançlı çıkmanıza neden olacak demektir. Ayın üç tane olması bu sayfadaki üçlemelerden birini işaret etmektedir. Rüyada birden fazla güneş görmek ya da güneşin görünümünde herhangi bir anormallik olması kişinin uyanık hayatında meydana gelen bir dengesizlik, ağrı veya bir çeşit kaos olduğunu temsil eder.

Çok merak ediyorum anlamını. Şimdi önce bir evdeyim. Kimin evi olduğunu bilmiyorum. Kutlama gibi. Salonda büyükler oturmuş. Biz dışarıdayız. Sonra teyzemle motora biniyoruz. Motor sürerken ben öndeyim teyzem arkada ama motoru teyzem kullanıyor. Sahile gidiyoruz. Yakamoz var. Çok parlak bir kalın hilal de var. Ama çok olduğu için bazı açılarda dolunay gibi gözüküyor. Sonra bundan üç tane olduğunu fark ediyorum ve teyzeme söylüyorum. Teyzem yok beş tane var diyor. Sonra eve geri dönüyoruz. Ve tam bir dönüşte teyzem beni sarıyor ve motoru ben kullanıyorum. O sırada yolda bir sürü araba var olduğu için ben sola dönüyorum ve teyzemin arabasına çarpıyorum. Teyzem bana kızıyor. Sonra turuncu bisikleti ben arabasına koymaya çalışıyorum. Malum, onlarla gidicem. Sonra arabada beyaz bir koyun görüyorum. Küçük kuzenim onu sıkıştırıyor ve bir büyük gelip bisikleti koyuyor. Ve ben de arabaya biniyorum. Araba giderken bitiyor rüya. Sonra da karşıdan karşıya geçmeye çalışıyorum. Geçersem okula varacam. Bir kaç kişi geçiyor. En son kuzenim geçince bende hevesleniyorum ve geçerken gücüm bitiyor. İki araba arasında kalıyorum. Ama beni ezmiyorlar ve çarpmıyorlar. Bu kadar. Anlamı ne bunun?

Ayluf selam, gördüğün rüyada geçen olaylar arasında bir ağ yok, hepsi birbiriyle alakasız şeyler. Bu durum senin gerçek hayatta kafanın çok karışık olduğunu göstermektedir. Son kısımda bunların okula giderken olması büyük ihtimalle eğitim yaşamı konusunda kafanı meşgul eden şeyler olduğunu anlatabilir ki bunu en iyi kendin bilebilirsin.

Selam, rüyamda 5,6 tane ay vardı. Hepsinin yerleri karışıktı, resmini çekmeye çalıştım ve bulutlar bazen engel oluyordu, sonra akşam bir yerde oturuyorum sevdiğim kız geldi ve benimle konuştu.

Rüyamda camekanin arkasında kocaman bir dolunayın battığını görüyorum etraf karanlık yanıma arkadaşımı çağırıyorum o gelinceye kadar dolunay bakıyormuş gibi aşağı iniyor, Sonra biraz sağ tarafta tekrar yükseliyor, Ancak önceden bakmamış gibi eski yerinde de bir dolunay var. Sonra tekrar batıyor ve tekrar daha sağda 3. Dolunay yükseliyor. Böyle böyle 9 tane dolunay vardı. Sanki batıp çıkmıyor da zikzak yapıyor gibiydi ama gölgesiniya da bir iz birakiyormus gibi

Rüyamda gökyüzünde yıldızlar kadar dolunay gördüm daha sonra bi meteor taşının düştüğünü gördüm onun ardından da kuyruklu yıldız gördüm ilk önce kayıyodu sonra kendi etrafında dönmeye başladı açıklarsanız çok sevinirim

Rüyamda iç içe geçmiş 7 8 tane dolunay gördüm hepsi beyaz renkteydi arkamı dönünce de havada birsürü balonla seyahat eden insanlar gördüm balonlar rengarenkti anlamı ne olabilir

Merhaba adamin lutfen cevap ver çok merak ediyorum anlamını balkonda oturuyorum masada yanimdada kardeşim var yukarı bakıyorum ay çoğalıyor tam 5 tane olduğunda gökyüzünde beyaz şeyler patlıyor kıyametin koptuğunu anliyorum dua okuyorum ve yavas yavaş uyumaya başlıyorum sonra ruhumun çıkacağını biliyorum acirmi diye korkuyorum ama hiçbirşey hissetmiyorum azrail beni tutmuş arkamda yukarı doğru kaldırıyor ama onu hiç görmüyorum anlamı nedir :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir