Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Sürü Çadır Görmek

Rüyada bir sürü çadır görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda bir sürü çadırın olduğu kalabalık bir yerdeyim, orada bulunan herkesle sohbet etmeye çalışıyorum, kalabalığın içinden birisi beni alıyor ve bir çadıra girmemi ve konuşmamı söylüyor. Çadırın içindekiyle, ardından çadırdan çıktığımı hatırlıyorum ve bana ne insanlar olduğunu soruyor, bende kendi durumumu ve benle birlikte başka insanlarında sorunlarını anlattığımı ama içeridekinin yüzünü hatırlamadığımı söylüyorum, “ama seni dinledi değil mi?” diyorlar, “evet” diyorum, herkes sırtımı sıvazlıyor, seviniyor herkes.

Bana içerideki kişinin peygamber efendimiz olduğunu söylüyorlar, bende “ben böyle bir onura ne yaptım da layık oldum” diyorum, tekrar girmek istiyorum ama “hayır” diyorlar, “o bir kez sana verilmiş bir haktır” diyorlar. ( çok buyuk sıkıntılar yasadığım bir donemde gördüğüm bir rüyadır, yorumlarsanız sevinirim )

Rüyada bir sürü çadır görmek yorumu

Rüyanız, yaşamın hem meddi hem de manevi yönleri hakkında bilgi veren çok değerli bir rüyadır.

Rüyada çadıra girmeniz günlük yaşamın rutin davranışlarından çıkıp, hayatınızda geçici bir değişiklik yapmanız gerektiğini gösterirken, çadırda peygamber efendimiz ile konuşmanız ( yüzünü görmeden ) hakkınızda çok hayırlı gelişmeler olacağını müjdelemektedir. Sabır ve dua ile bunlara kavuşacaksınız.

Dilerim Yüce Allah size Peygamber Efendimizin Yüzünü görmeyi nasip eder.

“Rüyada Bir Sürü Çadır Görmek” için 2 yanıt

Amiin! guzel yorumunuz için çok tesekkur ederım, gercektende cok berbat donemler gecırmekteyız, rabbım bu sıkıntılarımızı atlatmayı nasıp eder ınsaallah, sizin yaptıgınız yorumlar gercektende cıkıyor iyi çalışmalar başarılarınızın devamını dılerım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir