Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Sürü Civciv Görmek

Rüyada bir sürü civciv neye işarettir?

Ben 23 yaşındayım dün gece rüyamda arabanın arkasında önce bir kutunun içinde bir sürü civciv gördüm sonra babama “bu civcivler ne” diye sordum bir an ölecekler diye baktım, o kadar çoklardı ki, yem vermeyi düşündüm kutunun içinde yemleri vardı sonra bana bir kedi saldırdı yine arabanın içinde bir an korktum canımı yaktı ısırdı bende kediye vurmaya basladım bir ara elimle azını ayırdım yırtarcasına sonra arabadan aşağı atayım diye hatırlıyorum uzun zamandır pek rüya görmüyorum yorumlarsanız sevinirim baya etkisinde kaldım.

Rüyada bir sürü civciv görmek tabiri

Rüyada civciv görmek erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işarettir. Kedi ısırması, Kedi sizi ısırıyorsa hırslı bir kadınla karşılaşacağını gösterir. Bir şeylerin planladığınız gibi gitmeyeceğini de işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Sürü Civciv Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda komşumuzun bahçesinden bizim evimize doğru 3 tane kapalı bayan geçtiğini gördüm, civciv ve tavuklar varmış babam komşumuzun tarafında onlara bakıyormuş.
20, Kadın, Bekar, Öğrenci, ailesi ile dini anlamda sıkıntılar yaşayan.

Rüyada gördüğün kapalı bayanlar çevrende muhafazakar görüşlerin ağır basmaya başladığını simgelerken civcivler kuvvetli evlilik arzusunu gösterir, erken yaşta yuva kurup çocuk sahibi olmaya ve çok mutlu olmaya işaret etmekte tavuk ise üzerinizdeki ürkeklikten kurtulmak gerektiğine temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir