Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Bir Sürü Göz Görmek

Rüyada bir sürü göz görmek ne demektir?

Hayatımda olan biri için istihare namazı kılıp yattım, rüyamda bir kağıt parçası tarzında bir şeyin üstünde bir sürü göz gördüm ve içlerinden biri çok dikkatimi çekti, kız arkadaşıma gösterdim o sırada hayatımdaki kişi uzaktan beyaz bir tişörtle bana doğru geldi ve sarıldı, “sen neredeydin, seni çok özledim” dedi.

Sonra kız arkadaşımla sahilde oturuyorduk, sağımızda cami, solumuzda deniz vardı, bir sürü gümüş renkli ince uzun balıklar yüzüyordu, kız arkadaşıma gösterdim hayran kaldı, derken büyükçe beyaz bir balık derinden yüzdüğü halde kendini fark ettiriyordu, kız arkadaşıma yine gösterdim “farkını ortaya koyuyor” dedi, birden bir odadaydık, kız arkadaşımla başımızı örtmeye uğraşıyorduk, onun üzerinde sarı ağırlıklı benim üzerimde pembe ağırlıklı bir kıyafet vardı, benim eşarp sarı onun pembeydi, başımdan eşarbı çekip aldı kendi taktı, bana da pembe ve kahve ağırlıklı eşarbı verdi, takmaya uğraştım, takamadım, fırlatıp attım, hışımla dışarı çıktım. Bana rüyamı lütfen yorumlayın.

NOT: Kız arkadaşım ve ben kapalıyız, istihareyide hayatımdaki insan için yaptım, yardım edin. Gönderen Yağmur.

Rüyada bir sürü göz görmek yorumu

Yağmur merhaba, gelen binlerce istihare rüyası arasında sizinki gibi konuyu bilerek yaklaşan çok az çıkıyor. Bana göre rüyanız, hayatınızdaki kişiyle ilişkinizin hayırlı sonuçlanacağını işaret edebilir, kişinin beyaz giymiş olması ve rüyadaki olumlu yaklaşım buna işaret ediyor ancak kafama takılan konu istiharede kağıtta çıkan gözler. Bu birilerinin sizi izlediğini ( kıskançlık anlamında ) veya üzerinizde nazarlar olduğunu simgeleyebilir. Nazara inandığınızı düşünüyorum, dualarınızı eksik etmeyin.

Rüyanızın geri kalan kısmı genellikle hep huzur, bereket, güzel gelişmeleri ifade etmekte ancak baş örtme konusu yeniden ilgimi çekti. Lütfen paranoyak derecesine varmasın ama rüyanın burası kıskanıldığınız konusunda yeniden mesaj verebilir hemde en yakınınızdaki arkadaşlarınız dahi sizi kıskanıyor olabilirler. İnşşallah burası doğru değildir, hatalı yorumlamışımdır. Bir büyüğünüz olarak size son önerim sırlarınızı kimseye açmayın, daha fazla mütevazi olmaya çalışın.

Rüyanın ana unsurları: istihare namazı, istihare rüyası, kağıt parçası, göz, beyaz tişort, sahilde oturmak, cami, deniz, gümüş renkli baliklar, beyaz bir balik, büyük balik, sarı kıyafet, pembe kıyafet, sarı eşarp, pembe eşarp

“Rüyada Bir Sürü Göz Görmek” için bir yanıt

çoooooooooook teşekkür ederim. mutlu ettiniz beni, bir şeyi yaparken araştırmadan ve bilgilenmeden yapmam, evet üzerimde nazar olduğuna inanıyorum ailemin ve çevremin odak noktası hep ben oldum, bundan dolayı nazar olduğuna inanıyorum, saygılarımı sunuyorum, teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir