Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Sürü Kedi Görmek

Rüyada bir sürü kedi görmenin manası nedir?

Rüyamda bana ait olmayan bir sürü kedi evimi doldurmuş her yerdeler idi. Beslediğim sokak köpeği başından yaralıydı, en üst tarafını kesmişlerdi kan vardı biraz ve eve birinin girdiğini anlıyor korkuyla kendimi dışarı atıyorum köpegi apartmanın dışında yerde bıçaklanmış görüyorum çığlık atıp yardım istiyorum 1 kaç kişi ne oluyor diye çıkıyor bir yerlerden. orada bulduğum erkek ayakkabısını ve bezle kanlı bıçagı tutup karakola götürüyorum. ayakkabıyla ilgilenip delil arıyorlar ama bıçak arada kaynıyor sonra uyanıyorum. anlamı nedir acaba? 23. 05. 2012 / 21:39 tarihinde gönderilmiş

Rüyada bir sürü kedi görmek neye yorulur?

Rüyanızdaki kediler sahip olduğunuz bağımsız ruh halini, kadınsı seksapeliteyi, yaratıcılığı ve gücü ifade ederken, yaralı köpek ise çevrenizde büyük acılar çeken, önemli gizli endişeler yaşayan bir dostunuzun varlığını ve bu kişinin sizin desteğinize gereksinimi olduğunu temsil etmektedir.

Sokak köpeği, uyanık hayatınızda gerçek dostlara sahip olmadığınızı, dertlerinizi dinleyecek, üzüntünüzü paylaşacak dostlara gereksinim duyduğunuzu simgeler. Köpeğin yaralı olması çevrenizde büyük acılar çeken, önemli gizli endişeler yaşayan bir dostunuzun varlığını ve bu kişinin sizin desteğinize gereksinimi olduğunu temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Sürü Kedi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kediler görmek
3 gündür rüyamda kediler görüyorum, en son gördüğüm rüyada gözünün biri çıkmış bir yavru kedi vardı, onu apartman kapısından dışarı çıkardım başka çirkin bir şeye dönüştü, sonra poşet gibi bir şeyin içinde bir yavru kedi daha varmış “ölmüş mü” diye bakmaya cesaret edemiyordum.
Bir ara da apartman kapısının önünde bir sürü belki yüzlerce kedi bir şeyler yiyordu, ben ölen yavruları yediklerini düşünüyorum, üstlerine basmadan geçmeye çalışıyordum, sonra başka kareler karıştı rüyaya etkisi altında kaldım yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Gönderen Simge

Simge merhaba,
Görmüş olduğun rüya hakkında bilgiyi rüyada kedi görmek sayfasında bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir