Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Sürü Köpek Görmek

Rüyada köpekler neye işaret eder?

Hayırlı günler öncelikle, ben rüyamda eşim ve oğlum gece yarısında uyuyorduk, birden ben kalktım, evin içinde bir sürü köpek ve fare vardı, koşarak eşimi uyandırdım, sonra evimiz sallanmaya başladı. Mutfağın arka camından eşim ve oğlum ben çıktık. böyle alçak bir evin çatı katına tırmandık, sonra yanımıza bir adam geldi, yüzüme baktı gülümsedi, arkasından deprem olmaya başladı, evimiz yıkıldı, tam kaçalım derken ben önden oğlum kucağımda eşim arkada kaldı, eşimin üstüne çatı düştü, eşim çatının altında kaldı, sonra bize “kaçın” diye bağırdı, ben oğlumla düz bir tarlanın ortasında dikildim ama öyle bir ağlama hayatım boyunca yaşamadım, yüreğimin acısını hissettim, sonra herkes oraya buraya koşuşturduğunu gördüm.

Lütfen rüyamı rica ediyorum hemen yorumlar mısınız? hayatım boyunca böyle benim canımın acıdığını hissettiren bir rüya görmedim, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada bir sürü köpek görmek yorumu

Nazlı merhaba, haklısın gördüğün rüya ilk bakışta insanın canını acıtan cinsten ama anlamı o kadar kötü değil ve size bazı nasihatlerde bulunuyor.

Rüyada görülen köpekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Rüyada gördüğünüz fareler Özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verirler.

Rüyada deprem görmeniz, deprem olduğunu görmek, Gerçek yaşamınızda bazı şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Yer sarsıntısı, zelzele iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya bir bütün olarak yorumlanırsa; yaşamda karşınıza çıkabilecek ani dalgalanmalardan olumsuz etkilenmemek için sahip olduğunuz değerlerin kıymetini bilip, çevrenizdeki kötü niyetli kişilere karşı her an dikkatli olmak gerektiğine işaret etmektedir.

“Rüyada Bir Sürü Köpek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kolunu köpek ısırması
Rüyamda üç köpek saldırıyor, demir kapıyı kapatırken bir tanesi saldırıp kolumu ısırıyor, diş izlerini sonradan görüyorum ama kan da acıda yok, otobüse biniyorum, eşim herkese gösteriyor kolumu, yalnız bana saldıran köpekle korkmadan mücadele ediyorum, boynunda zincir var yakalayamadım, bu nedir? cevaplarsanız memnun olurum.

Rüyamda çok tanıdık bir yerde, bir yolun kenarında büyük küçük köpek topluluğu vardı. Ve büyük olan köpeklerden bir tanesi kendinden üç kat daha küçük olan turuncu ve kahve rengi karışımı bir köpekle kavga etmeye başladı. Daha sonra büyük köpeğin yerinde birden resmen kendimi gördüm. Ve babam gelmiş yanıma bana bakıyor ve; “köpeklerle kavgaya girmek iyi değildir, sakın böyle bir şeye alışma” Dedi ve arkasına baka baka gitti.
Ayrıca hatırladığım bazı şeylerde; “bu köpekle bu sene on sekizinci kavgaya girmem ve hala benden korkmuyor.” Fakat bunu benim söylediğim hakkında pek emin değilim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir