Rüyada Bir Sürü Köpek Görmek

Rüyada köpekler neye işaret eder?

Hayırlı günler öncelikle, ben rüyamda eşim ve oğlum gece yarısında uyuyorduk, birden ben kalktım, evin içinde bir sürü köpek ve fare vardı, koşarak eşimi uyandırdım, sonra evimiz sallanmaya başladı. Mutfağın arka camından eşim ve oğlum ben çıktık. böyle alçak bir evin çatı katına tırmandık, sonra yanımıza bir adam geldi, yüzüme baktı gülümsedi, arkasından deprem olmaya başladı, evimiz yıkıldı, tam kaçalım derken ben önden oğlum kucağımda eşim arkada kaldı, eşimin üstüne çatı düştü, eşim çatının altında kaldı, sonra bize “kaçın” diye bağırdı, ben oğlumla düz bir tarlanın ortasında dikildim ama öyle bir ağlama hayatım boyunca yaşamadım, yüreğimin acısını hissettim, sonra herkes oraya buraya koşuşturduğunu gördüm.

Lütfen rüyamı rica ediyorum hemen yorumlar mısınız? hayatım boyunca böyle benim canımın acıdığını hissettiren bir rüya görmedim, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada bir sürü köpek görmek yorumu

Nazlı merhaba, haklısın gördüğün rüya ilk bakışta insanın canını acıtan cinsten ama anlamı o kadar kötü değil ve size bazı nasihatlerde bulunuyor.

Rüyada görülen köpekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Rüyada gördüğünüz fareler Özellikle size yakın birinden aldatmaca, kandırma, hile, sahtekarlık konularında uyarı mesajı verirler.

Rüyada deprem görmeniz, deprem olduğunu görmek, Gerçek yaşamınızda bazı şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Yer sarsıntısı, zelzele iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya bir bütün olarak yorumlanırsa; yaşamda karşınıza çıkabilecek ani dalgalanmalardan olumsuz etkilenmemek için sahip olduğunuz değerlerin kıymetini bilip, çevrenizdeki kötü niyetli kişilere karşı her an dikkatli olmak gerektiğine işaret etmektedir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir