Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bir Sürü Kuş Görmek

Rüyada bir sürü kuş neye alamettir?

Selamlar, ben rüyamda bir çok kuşun etrafımı çevrelemiş olduğunu gördüm. Açıklık bir alandı, her tarafta bir sürü kuş vardı, sonra bir adam gördüm, ben onunla konuştum ve birden sanki üsttüme agırlık çöktü, bana bu rüyayı yorumlarmısınız? teşekkür ederim. Gönderen Erdi.

Rüyada bir sürü kuş görmek tabiri

Erdi Merhaba. Rüyada kuşlar, görülen kuş türüne bağlı olarak genellikle, refah ve beklenmeyen mutluluk işareti olup Büyük kuşlar Özgürlük sembolü, küçük kuşlar mutluluk simgesi, kuş sesleri ise sevindirici haber almayı işaret eder.

Rüyada adam görmek Talih, Baht açıklığı anlamına gelmektedir. Onunla konuşmanız ise sizin iletişim becerilerinizi geliştirmeye ihtiyacınız olduğunu veya daha net bir şekilde kendinizi ifade etmeyi öğrenmeniz gerektiğini vurgular.

Ağırlık çökmesi ise gerçek yaşamındaki ilkel duyguları, temel yaşam kaygılarını ( barınma – beslenme – güven – ait olma gibi ), geçmişteki yaşadığınız travmaların izlerini ifade ederken özellikle yüksek güvenlik ihtiyacınızın olduğu durumlarda düşük benlik saygısı ( kendine güven ) yaşadığınız dönemlerde bu rüyalar daha çok görülür. Bu dönemlere örnek olarak işini kaybetme korkusu veya işten çıkarılma, çocuk kaybetme, değer verdiği birinin vefatı gibi durumlar gösterilebilir. Rüyanın unsurları: kuş, adam, konuşmak, ağırlık çökmesi.

“Rüyada Bir Sürü Kuş Görmek” için bir yanıt

Sealamın Aleyküm. Rüyamda bir göl kenarındayım veya deniz, bayağı kalabalık arasındayım ve bir anda herkes “kuşlara bakın” demeye başlıyor ve o anda yukarıdan kuşlar pislemeye başlıyor, hızlanıyor ve pislikler büyüyor, gözümle bile görüyorum, böyle kusasım geliyor her tarafım pisleniyor, kimse kacamıyor, bir şeylerin altına geciyorum bu sefer capraz capraz sıçıyorlar, ben bir cevap bulamadım. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir