Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bir Sürü Patates Kızartması Görmek

Rüyada bir sürü patates kızartması görmek ne demek?

Çok ilginc bir ruya gordum. Tam olarak nasil anlatacagimi bilmiyorum. Ben bu aralar artik biten iliskimi unuttugumu dusunmeye baslamistim. Yani artik aklima gelince çok da bir sey hissetmiyorum sakinim. Rüyamda onu goruyorum. Sariliyoruz ikimiz de cok seviyor gibi gorunuyoruz birbirimizi yalniz sonra o yok. Etrafimda bir suru patates kızartması var. Yani beni cevrelemis patatesler vücuduma yapisik. Nasil oluyor anlamiyorum o papatesler bana onu hatirlatiyor yani o sariliyormus gibi hissediyorum. Azaliyormus onlar zamanla. Bende kullaniyorum onlari sonra diyorum hepsini simdi kullanmayim.

Kimden: ella
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu sakin
Anahtar kelimeler: patates, eski sevgili

Rüyada patates kızartması görmek nasıl yorumlanır?

Ella selam. Rüyanızın ana teması eski erkek arkadaşı ( eski sevgiliyi ) görmek olup, bu konuda detaylı bilgiyi eski sevgiliyi görmek rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Öte yandan rüyada patates görmek veya patates yemeği yemek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Bu bilgi sizin için bir şey ifade ediyor mu araştırınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada patates görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Bir Sürü Patates Kızartması Görmek” için 2 yanıt

Yolculuğa cikacağim bavuluma elbise ve eşyalarimi koyuyorum, bir canta dolusu patates te almisim. Guzel bir şehirde yuksek bir binaya gittim, Suudi Arabistan vizesi almak gerekiyormuş. Memur sordu “kaybolan akrabam icin gitmek istiyorum” dedim. Bana vize vermediler “Katar a git” dediler, oto gar veya hava alani gibi yerdi galiba, gittim sonra uyandim. 35, Kadın, evli, danişman.

Benay selam, görmüş olduğun rüya bir yolculuğa çıkmaya ya da yeni bir projeye adım atmaya niyetlendiğini ancak bir olayın bu konuda sana ilk başta bir hayal kırıklığı yaşattığını ancak daha ileride bunun hakkında hayırlı olduğunu çünkü o düşündüğün şeyin bazı tehlikeler taşıdığını anlayacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir